Opis wakacji po francusku

Pobierz

w czasie passe compose w opisie muszą być zawarte: - kiedy pojechałeś, gdzie pojechałeś z kim - jak tam dojechałeś - gdzie spałeś - co tam robiłeś ( wymienić 5 czynności) - jak podobały ci się te wakacje WSZYSTKO PISANE W RODZAJU MĘSKIM!. Byłam z moją ciocią i kuzynką.. tłumaczenia Lazurowe Wybrzeże Dodaj .Imię i Nazwisko: Kontakt: Asia Bieniusa: GG: Tele:600-218-724: Treść Ogłoszenia: Hola Chikos y Chikas!. w opisie muszą być zawarte: - kiedy pojechałeś, gdzie pojechałeś z kim - jak tam dojechałeś - gdzie spałeś - co tam robiłeś ( wymienić 5 czynności) - jak podobały ci się te wakacje POWINNO BYĆ TO TROCHĘ ROZBUDOWANE WSZYSTKO PISANE W RODZAJU ŻEŃSKIM!. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa więcej i dodaj je do swoich fiszek.. Moglby ktoś mi tylko przetłumaczyć na francuski?. Moi, j`aime beaucoup les vacances et je les attends toujours avec l`impatience.Niestety z francuskim mi bardzo kiepsko idzie.. :sciana: Muszę napisać opis wakacji.. Nagle zobaczyłam dziewczyne w moim wieku.. Teraz trochę statystyk na temat tego co robią wasi koledzy/koleżanki z pracy, .Napisz opis wakacji po francusku w czasach Imparfait i passe compose.. Zaczynamy lato, a z nimi upragnione wakacje.. Wziełam rower i wybrałam się na wycieczkę po mieście.. W ten sposób najlepiej przygotujesz się na podróż do Szwecji.. Oprócz: List z wakacji po francusku passe compose..

Opis wakacji po francusku.

Najlepiej by było jakby był w czasach -->.. Przybywam do szkoły o 8:15. mój jeden dzień z wakacji .Dzień z wakacji.. Chyba nawet nie było na to czasu, bo byłam tak przejęta wspaniałymi przygodami, że nie zwracałam na nic innego uwagi.. Tam szybko myję .List z wakacji po francusku passe compose.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Czy mógłby ktos sprawdzić poprawność?. miałyśmy piękny Domek nad jeziorem.. Pewnego dnia pomyślałam ,że moje dotychczasowe zajęcia sa nudne.. Grałam w Badmintona z moją kuzynką.. Bardzo proszę o pomoc.. Forum Pomoc językowa - tłumaczenia - Cześć, jestem w klasie maturalnej i chodzę na francuski.. - forum Pomoc językowa - tłumaczenia - Szlifuj swój francuski.. W szkole spędzamy dziesiątki godzin każdego .Jesteś tutaj: Start opis wakacji po francusku wyszukiwarka.. POMOCY !. Znalazłam taki opis tylko że jest on w osobie męskiej napisany, a. sama też nie potrafię tego zmienić.Je prends une douche,je brosse les dents.. W te wakacje byłam na Węgrzech.. Zadane mam by opisać w kilku zdaniach jak spędziłam wakacje, jestem z francu.. Tutaj znajdziesz tłumaczenia ponad 50 wyrażeń i słów z języka polskiego na język szwedzki.. słownictwa, ale mam nadzieję, że Wam się spodoba.. Opis wakacji po francusku.. geografia region turystyczny w Prowansji, na odcinku wybrzeża Morza Śródziemnego we Francji od Cassis po granicę z Włochami; +1 definicje ..

- opis wakacji po francusku.

Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Lazurowe Wybrzeże po francusku słownik polsko - francuski.. wakacje.. :)Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.Słownik frazeologiczny, kategoria 'Korespondencja osobista | List' zawiera polsko-francuskie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.301 Moved Permanently.. w czasie passe compose i imparfait!. w czasie passe compose w opisie muszą być zawarte: - kiedy pojechałeś, gdzie poje… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opis wakacji po francusku!. Tłumaczenie w kontekście: Ona nigdy nie jest online, nawet podczas wakacji.Moje wakacje - wypracowanie (po wakacjach) Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Opis wymarzonej szkoły.. Będzie więcej czasu na naukę francuskiego.. Opalałyśmy się na plaży.. zadanie dodane 12 września 2010 w Język francuski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] edycja 12 września 2010 przez użytkownika misio.Opis wakacji po francusku.. fot.The hotel was big and beautiful.Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów.. To nic trudnego.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - francuski!Pozdrowienia z wakacji - gotowe teksty na kartkę pocztową..

A...Opis wakacji po francusku!!

Jestem studentką III roku filologii hiszpańskiej na UWr i od 7 lat uczę się języka hiszpańskiego.- Naucz się najważniejszych słów po szwedzku!. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Gramatyka.Wakacje.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Po drodze nic nie zwróciło mojej uwagi, zrobiłam kilka zdjęć, kupiłam pamiętki.. Mamy gotowe teksty pozdrowień - zerknij i zainspiruj się.. POMOCY DAJE NAJ I 90 PKT !. muszę to mieć jutro z przetłumaczeniem na polski ;/ ;(( w czasie passe compose i japarfait w formie żeńskiej :( Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-11-25 14:52:51Opis wakacji po francusku!. Pozdrowienia z wakacji można tradycyjnie wysłać pocztą, ale mogą też być uzupełnieniem SMS-a czy wiadomości na Facebooku ze zdjęciem.. Dzisiaj napiszę Wam o czymś bardzo przyjemnym.. Je rents a la maison et je mange le dejeuner.Zadanie: list z wakacji po francusku Rozwiązanie: po francusku sztutowo, 17 07 2010 r la fa on la maman comme promis, je vous cris pour Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Jak jest "wakacje" po francusku: vacances, vacance, congé.. A zatem dzisiejszy wpis będzie trochę odbiegał od pozostałych wpisów dot..

!Opis wakacji po francusku ;/ proszę o pomoc !

Jeździłyśmy dużo na rowerach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt