Opisz swoja ulubiona rzecz

Pobierz

76 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Miał bardzo ładne oczka, gdyż były niebieskie i wielkie.. Bardzo łatwo się nią kieruje .. Właśnie dlatego jest to moja ulubiona książka.Opisz dowolny ulubiony przedmiot w domu, postaraj się aby opis był szczególny, aby z tego opisu odczytać można było sprytnie sentyment do tej rzeczy.. W filmiku gwiazdy opowiedziały czy ślepo podążają za modą.. Miał on dla mnie bardzo wielkie znaczenie, gdyż dostałam go od mojej mamy i taty.. Question from @Lokasz1234 - Liceum/Technikum - Język angielskiOstatnio zamieściliśmy wpis o tym, co będzie trendy w tym sezonie.. Ich mag diese Jahreszeit, weil Sommerferien dann ist.tanie i dobre opinie ZUWEI WU Posrebrzane Poprawiające nastrój CN (pochodzenie) PW32 Breloczki Metal Ze stopu cynku Unisex moda ArchiwalnePobierz to darmowe Zdjęcie dotyczące Zadowolony Modny Deskorolkarz Robi Swoją Ulubioną Rzecz, Odpoczywa Po Długim Treningu Na świeżym Powietrzu, i odkryj ponad 8 Miliona profesjonalnych zdjęć stockowych na FreepikJedyne, co musisz zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś!. Oceniamy nie samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia.. po angielsku.. Udostępnij.. Wtedy czytamy odpowiedzi i podliczamy punkty , gramy tak parę razy i wyłaniamy zwycięzce .. Nazwałam go Kochaś, ponieważ w lewej łapce trzyma czerwone serce..

Opisz swoją ulubioną rzecz (przedmiot) krótko.

Plis na dziś!. po angielsku.Tutaj spełniają się wszystkie marzenia, nawet te o lataniu.. .Napisz list do kolegi lub koleżanki, który jest daleko.. Skomentuj.. To rękodzieło złożone jest z wielu .Moja ulubiona zabawką jest koparka :) Jest duża i cała czerwona .. Chcemy się dowiedzieć, co stanowi najważniejszy element Waszej garderoby, do którego wracacie od kilku lat.Zagłosuj na swoją ulubioną rzecz z dzieciństwa.. Jest ona moja ulubiona zabawką w szczególności dlatego , że mam ją 2 lata , a wogóle się nie psuje !. Potrafi unieść dwie łopaty piasku !. Opisz swoją ulubioną rzecz (przedmiot) krótko.. W związku z tym postanowiliśmy zrobić konkurs.. Osoba która pierwsza napisze mówi stop i liczy np. do 5 po tym czasie wszyscy odkladaja długopisy .. Chłopcy szukają skarbów, jeżdżą na wycieczki, np. do fabryki dziur i dziurek.. Przypomina mi ona jak wspaniale szumiało morze i świeciło słońce .Opisz swoją ulubioną potrawę - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. Potrafię sobie to wszystko wyobrazić.. Uwielbiam czytać swoje ulubione fragmenty ,, Akademii pana Kleksa", a najbardziej ten o psim raju.. Jest on bardzo szczególny, ponieważ został wykonany własnoręcznie.. Moją ulubioną rzeczą jest pamiętnik.Dostałam go od babci kiedy miałam 10 lat.Jestem do niego strasznie przywiązana.Jest to rzecz która zna wszystkie moje tajemnice i wiele ze mną przeszła.Mój pamiętnik oklejony jest liśćmi koloru żółtego , a zapina się go na guzik.Jego kartki zrobione są ze starego papieru a od zewnątrz przyozdabia go duża czerwona biedronka w okół której latają kolorowe, lecz malutkie motylki.Wszystko wykonane jest z drewna.Mój dziennik jest .za dyplomik : Moją ulubioną rzeczą jest pamiętnik.Dostałam go od babci kiedy miałam 10 lat.Jestem do niego strasznie przywiązana.Jest to rzecz która zna wszystkie moje tajemnice i wiele ze mną przeszła.Mój pamiętnik oklejony jest liśćmi koloru żółtego , a zapina się go na guzik.Jego kartki zrobione są ze starego papieru a od zewnątrz przyozdabia go duża czerwona biedronka w okół której latają kolorowe, lecz malutkie motylki.Wszystko wykonane jest z drewna.Mój .Moja ulubiona rzecz to pewna zabawka..

Przy okazji wspomniały o swoich ulubiony rzeczach z szafy.

Jest nią miś, którego dostałam będąc jeszcze małą dziewczynką.. Opis obrazu Moim ulubionym przedmiotem w domu jest obraz, który podarowała mi moja babcia.. Znalazłam ją nad morzem gdy spacerowałam z rodziną .. Pluszak jest duży i miękki, jego sztuczne futerko jest koloru brązowego, a na łapkach i pyszczku ma jasne elementy.Moją ulubioną rzeczą jest mój pluszak Spongebob <3 Gdyż jest mięciutki i uroczy.. Fajnie sie z nim robi zdjęcia <3Opisz ulubioną swoją rzecz lub zabawkę używając dużo przymiotników (wolałabym żeby to była rzecz) :) .. Moja ulubiona zabawką z dzieciństwa był misiu.Był on bardzo ładny i mięciutki.. A to pewnie dlatego , że jest metalowa :) Ma 2 m wysokości i 6 m długości .Moją pamiątką z wakacji jest muszelka .. !Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Muszelka jest mała , w kolorze perłowym z małą czarną plamką od spodu .Trzymam ją w pokoju na półce wraz z innymi pamiątkami z wakacji .. Do udziału w konkursie zapraszamy mieszkańców woj. podlaskiego w wieku od 15 do 115 lat.. Damals war ich noch sehr klein und mein Vater las mir die Geschichte von Harry Potter vor.RECENZJA - MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA Moja ulubiona książka to "Mały Książę", której autorem jest Antoine de Saint-Exupery.Opisz dokładnie swóją ulubioną rzecz po angielsku np monete prosze o pomoc..

Opisz swoją ulubioną rzecz (komputer do czego go używam itd.)

Plis na dziś!. Moją ulubioną zabawa jest zabawa w "zakazane słowa" .. imię i rzecz na tą literę ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt