Konkurs na scenariusz lekcji dla nauczycieli 2022

Pobierz

ROZSTRZYGNIĘTY!. Zadaniem konkursowym - dla nauczycieli ze wszystkich rodzajów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Polsce - jest przygotowanie autorskiego .23 lutego 2022 VI i VII edycja cyklu edukacyjnego z zakresu ekonomii społecznej Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego organizuje w szkołach zajęcia z zakresu ekonomii społecznej.. Kampania jest odpowiedzią na nowe zagrożenia cywilizacyjne, na jakie obecnie narażone są dzieci już od najmłodszych lat.. w "II Ogólnopolskim Konkursie »Ignacy Jan Paderewski pianista .Feb 1, 2022Apr 28, 2022Konkurs na scenariusz lekcji poświęcony życiu i twórczości Juliana Tuwima Posted on 20 sierpnia 2013 by admin_3 Napisano w Aktualności Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Częstochowie serdecznie zaprasza nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w konkursie na scenariusz lekcji .Jun 14, 2022Konkurs ma na celu upowszechnianie wiedzy na temat praw człowieka i obywatela, ukazanie szans i korzyści, jakie oferuje obywatelstwo Unii Europejskiej, zmobilizowanie nauczycieli do posługiwania się narzędziami TIK w codziennej pracy z uczniem oraz wyłonienie autorów najciekawszych scenariuszy zajęć edukacyjnych.Konkurs na najlepszy scenariusz zajęć lekcyjnych.. Opis; Komentarze ; Opublikowano 2015-11-27 19:34:23; Konkurs trwa do 2016-02-29; Organizator slo-wroc.pl; Facebook Twitter Mail..

Scenariusze zajęć adresowane są do nauczycieli szkół podstawowych.

Jesteś nauczycielem?. Uczestników konferencji obowiązuje rejestracja.POŁĄCZ SIĘ", której pełen start zaplanowany jest na wiosnę 2022.. W tym celu wykorzystuje konspekt 90-minutowej lekcji pn. "Poznaj przedsiębiorstwo społeczne - społeczno-ekonomiczna TIK-owa gra terenowa".Sep 17, 2021Uroczystości, Scenariusze - Scenariusz uroczystości z okazji Pożegnania Przedszkola; Język polski, Konspekty - Pierwsza wizyta w Mirmiłowie - konspekt lekcji; Język niemiecki, Scenariusze - Przykładowa lekcja języka niemieckiego w szkole podstawowej.. Więcej informacji na temat programu "Aktywna Tablica" w rozporządzeniuJun 6, 2022 Język angielski, Plany rozwoju zawodowego - Plan rozwoju zawodowego język angielskiTermin składania prac: prace konkursowe w wersji papierowej i elektronicznej (płyta CD) należy przesłać (lub dostarczyć osobiście) w terminie do 15 listopada 2013 r. na adres: Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" 42-202 Częstochowa, al..

Mar 17, 2022Apr 26, 2022Na zwycięzców czekają nagrody, dyplomy i satysfakcja z publikacji najciekawszych materiałów dydaktycznych z konkursu.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt