Testy na znaki drogowe karta rowerowa

Pobierz

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Pierwszy przejedzie-.. 0%Test jest przeznaczony dla uczniów kalsy czwartej szkoły podstawowej.. Działają idealnie zarówno na komputerze ale można je wykonywać również na smartfonie.. Drukuj.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Zakaz skrętu w lewo może być oznaczony znakiem: 8.. Zaznaczonej odpowiedzi nie można zmienić.. drogi podporządkowanej z drogą z pierwszeństwem.. Rozpocznij test.. Koniec drogi dla rowerów.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. "Niebezpieczny zakręt w lewo".. Na tym skrzyżowaniu kieryjący rowerem: przejeżdza pierwszy.. a) informuje nas że, znajdujemy się na drodze z pierwszeństwem przejazdu b) informuje nas że, zbliżamy się do drogi z pierwszeństwem przejazdu c) informuje nas że, znajdujemy się na drodze podporządkowanej 2.. O czym informuje ten znak?. Masz 25 minut na rozwiązanie całego testu.. Ile rozpoznasz?30 seconds.. Wjazd w obszar, gdzie pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami oznaczony jest znakiem: 6.. Droga przeznaczona dla ruchu rowerów oznakowana jest znakiem: 7.. Pierwszeństwo przejazdu.. B-2.Rowerzysta na drodze.. Zanim zdobędziesz kartę rowerową, musisz wykazać się wiedzą praktyczną - tutaj masz okazję.SPRAWDZIAN CZWARTY 1.. Quiz z działu kartarowerowa czeka na Ciebie!Znaki drogowe towaryszom nam w codziennym życiu - widzimy je jako kierowcy, rowerzyści i pieszy..

Nadrzędna kategoria: Karta rowerowa.

Zakaz parkowania rowerów.Test egzaminacyjny składa się z losowo wybranych 25 pytań.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Nie znam żadnej hierarchii znaków drogowych.Znaki i sygnały na drodze.. Przy okazji ćwiczymy pamięć i koncentrację.. Po upływie tego czasu wybieranie odpowiedzi zostanie zablokowane.. W każdym pytaniu są 3 odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa.. Droga dla rowerów.. Zasady testu.. Testy na kartę rowerową.Poniżej przygotowaliśmy w pełni darmowe testy na kartę rowerową dla dzieci i młodzieży.. "Dwa niebezpieczne zakręty".Mini Egzamin Na Kartę Rowerową (Bardzo Łatwy) Mini Egzamin Na Kartę Rowerową (Bardzo Łatwy) Szukaj.. Odsłony: 5377.. Pierwsza pomoc.. .Znak ten ostrzega o niebezpiecznym zakręcie w kierunku wskazanym na znaku.. W 100% darmowe, aktualne pytania na ten rok.. Na tym skrzyżowaniu kierujący rowerem: ustępuje pierwszeństwa pojazdowi 2.Karta rowerowa - Znaki nakazu, informacyjne i ostrzegawcze - Karta rowerowa - znaki znam - Znaki ostrzegawcze - Znaki zakazu - Znaki zakazu - test Społeczność Znaki drogowe karta rowerowaGra do nauki znaków drogowych.. C. kwadratu, niebieskie tło i białe symbole.. Egzamin jest zaliczony, jeśli poprawnych jest co najmniej 80% odpowiedzi.. Rozpocznij.Skomentuj.. B. koła, na ogół białe tło, niekiedy niebieskie lub czerwone i czarne, żółte lub szare symbole oraz czerwoną lub czarną obwódkę..

Egz karta rowerowa - znaki drogowe.

Rozpocznij test.. Znak ten ostrzega o niebezpiecznych zakrętach,z których pierwszy jest w prawo.. Możliwych jest kilka poziomów trudności, różniących się liczbą znaków na planszy.. Czas trwania egzaminu wynosi 35 minut.. Wyposażenie roweru.. Po to, by Twoja nauka była łatwiejsza dokonałem ich podziału na poszczególne grupy różniące się między sobą zarówno kształtem, kolorem jak i przeznaczeniem na drodze.. Podaj kolejność przejazdu przez skrzyżowanie.. Uwaga: Do korzystania z gry potrzebne są głośniki!Krótkie testy do nauki (po 6 pytań) Hulajnogi.. Część 1.. Udostępnij.. Rozgrywka polega na kojarzeniu nazw znaków drogowych w formie nagrań dźwiękowych z obrazami przedstawiającym te znaki.. Znaki które powinien znać rowerzysta: B-1.. "Dwa niebezpieczne zakręty".. Uczyliśmy się ich w szkole i na kursach prawa jazdy, ale czy na pewno pamiętamy wszystkie?. Wybierz samochód rowerzysta.Umieszczona pod znakiem zakazu tabliczka T-20 wskazuje długość odcinka jezdni, na którym zakaz obowiązuje, natomiast tabliczka T-21 - odległość znaku od miejsca, od którego lub w którym zakaz obowiązuje.. Urządzenia transportu osobistego.. Karta Rowerowa.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Podaj hierarchię znaków drogowych: 1 - policjant, 2 - znaki pionowe i poziome, 3 - zasada prawej ręki, 4 - sygnalizacja świetlna..

Przepisy ogólne.Znaki drogowe.

Dalszego poruszania się pieszych zabrania znak: 9.. Skomentuj.. Sprawdza znajomość znaków drogowych.. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.ZNAKI DROGOWE - test do karty rowerowej jednokrotnego wyboru 1.. Zakaz ruchu rowerów.. Część 1.. Sygnalizacja świetlna.. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu będzie następująca: a) 1, 2, 3 b) 3, 2, 1 c) 1, 3, 2 3) Kierującemu rowerem zabrania się a) czepiania się pojazdu b) zawracania c) wyprzedzania innych pojazdów 4) Kierujący, który dojeżdża do .Test 8 - znaki drogowe i skrzyżowania.. Znak ten ostrzega o niebezpiecznym zakręcie w kierunku wskazanym na znaku.. ZESTAW PYTAŃ NR1 ZESTAW PYTAŃ NR2 ZESTAW PYTAŃ NR3 ZESTAW PYTAŃ NR4 ZESTAW PYTAŃ NR5.Test dotyczący znajomości znaków ostrzegawczych.Test4 - znaki drogowe i skrzyżowania.. Zanim zdobędziesz kartę rowerową, musisz wykazać się wiedzą praktyczną - tutaj masz okazję.Po przyswojeniu informacji o znakach ostrzegawczych, pora na sprawdzenie wiadomości: Test łatwy 1 - podaj znaczenie znaku (10 pytań); Test łatwy 2 - znaczenie znaków (10 pytań); Test łatwy 3 - znaczenie znaków (10 pytań); Połącz znak z opisem - przeciągnij i upuść (10 pytań);SKRZYŻOWANIA DRÓG..

Co oznacza ten znak:Karta rowerowa - Test.

VisionPLJ 6 miesięcy temu.. Kategoria: Testy na kartę rowerową.. Zakaz skrętu w prawo może być wyrażony znakiem:Test na karte rowerową online | znaki-drogowe.pl.. pjachna.Testy na kartę.. Znaki zakazu mają kształt: A. trójkąta równobocznego, żółte tło, poza nielicznymi wyjątkami czarne symbole i czerwoną obwódkę.. Wybraliśmy 12 znaków.. Najlepsze prezenty dla poszczególnych znaków zo.. Mój Mikołajometr powie Ci, na której .Testy na kartę.. 1 - policjant, 2 - sygnalizacja świetlna, 3 - znaki pionowe i poziome, 4 - zasada prawej ręki.. ustępuje pierwszeństwa tylko pojazdowi 3 i 4. przejeżdza ostatni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt