Dla każdej z opisanych sytuacji 5 1 5 3 wybierz właściwą reakcję

Pobierz

wybierz właściwą reakcję.. Wpisz roz - wiązanie do tabeli.. Co powiesz?. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. (0-4) Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.Zadanie 5.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Spośród wyrazów podanych poniżej wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3 .Przeczytaj teksty.. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Poproś współpasażera o pomoc.. Co powiesz?. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Koleżanka poprosiła cię o radę w sprawie ubioru na imprezę.. 5.2.. Zadanie 7.. Jak wyrazisz zdziwienie?. W restauracji kelner pyta, czy smakuje Ci danie.. 6.2.Cztery wypowiedzi związane z robieniem zakupów (4.1.-4.4.).. Co powiesz?. Koleżanka mówi, że wystąpi w szkolnym spektaklu.. wybierz właściwą reakcję.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Nie dosłyszałeś(-aś), co powiedziała koleżanka.. A.March 2019 0 475 Report Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Co powiesz?. Co powiesz?. Zakreśl jedną z liter: A, B lub C.. Wybierz jedną z liter: A, B albo C.. Podczas zwiedzania Florencji z koleżanką chcesz chwilę odpocząć.. Chcesz zaprosić koleżankę na przyjęcie.. 1 Koleżanka pyta cię o przyjęcie, na którym byłeś/byłaś zeszłego wieczoru.. (0-4) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Co jej powiesz?. wybierz właściwą reakcję.. B.Poziom Przyroda Pytanie 27 maja 2022 Szkoła podstawowa Język niemiecki Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.).

Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.)

W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą,zgodną z treścią tekstu.. Uwaga!. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Co jej powiesz?. wybierz właściwą reakcję.. Jedna reakcja nie pasuje do żadnej sytuacji.. Zadanie 6.. Uwaga!. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Co jej powiesz?. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Co mu odpowiesz?. Zakreśl jedną z liter:A, B albo C.. Chcesz poznać powód nieobecności koleżanki w szkole.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). B.Szkoła podstawowa Język włoski Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Ktoś zadzwonił do Ciebie przez pomyłkę.. Nie dosłyszałeś (-aś), co powiedziała koleżanka.. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). A.Zadanie 5.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. 5.2. wybierz właściwą reakcję.. Koleżanka zaproponowała Ci wspólne wyjście do kina.. wybierz właściwą reakcję.. Spośród wyrazów podanych poniżej wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3 .Dla każdej z opisanych sytuacji 6.1.6.4. wybierz właściwą reakcję.. Co powiesz?. wybierz właściwą reakcję.. Co powiesz kelnerowi?. Nie możesz z nią pójść i odmawiasz.. 5.2.Zadanie 5.. Chcesz zaoferować swojej koleżance pomoc w organizacji imprezy klasowej.. Chcesz namówić kolegów do wspólnego wyjścia na basen.. Gimnazjum rozwiązane • sprawdzone przez eksperta Dla każdej z opisanych sytuacji (1-5) wybierz właściwą reakcję (a-f)..

Zakreśl jedną z liter:A, B albo C. wybierz właściwą reakcję.

Przeczytaj tekst.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl jedną z liter:A, B albo C.. Uwaga!3 / 9 Zadanie 5 (0 - 4) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.- 5.4.). wybierz.Instrukcja dla ucznia 1.. Ktoś zadzwonił do Ciebie przez pomyłkę.. Nie możesz otworzyć okna w pociągu.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi związane z sytuacjami życia codziennego (4.1.-4.4.).. Wpisz odpowiednią literę w kratkę obok każdego opisu sytuacji.. Zapytaj, czy koleżance podoba się prezent urodzinowy.Szkoła podstawowa Język rosyjski 5. .. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Co powiesz?. wybierz właściwą reakcję.. Wybierz jedną z liter: A, B albo C .Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. 5.2.Oblicz resztę z dzielenia wielomianu w (x)=x³-2x²-2x-3 przez dwumian q (x)=x-3, nie wykonując dzielenia.. Do każdej znich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. .. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. C.Pomysł na tekst do zadania 3 zaczerpnięty z czasopisma "Team" no 5 April 2005, wyd.. wybierz właściwą reakcję.. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Przeczytaj tekst.. Wybierz jedną z liter: A, B albo C.. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Co jej powiesz?. Uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią..

Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.5.)

Wybierz jedną z liter: A, B albo C.. Kolega pyta Cię o opinię na temat książki przeczytanej przez Ciebie.. Uwaga!. (0-4) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Powiedz koledzy/koleżance o zakazie korzystania z telefonów komórkowych w twojej szkole.. ODPOWIEDŹ: 5.1 A 5.2 C 5.3 B Zadanie 6.. Podczas zwiedzania Florencji z koleżanką chcesz chwilę odpocząć.Zadanie 5. wybierz właściwą reakcję.. Co powiesz?. Uwaga!. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Koleżanka informuje Cię, że znany pisarz będzie podpisywał swoje książki w lokalnej bibliotece.. W kawiarni chcesz zamówić kawałek szarlotki.. Przeczytaj teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij dialog.. Co powiesz?. Wpisz w każdą kratkę literę A, B albo C.. Bardzo Cię to zaskoczyło.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Jak ją o to zapytasz?. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Uwaga!. Koleżanka pyta Cię, jak często chodzisz na basen.. wybierz właściwą reakcję.. wybierz właściwą reakcję.. wybierz właściwą reakcję.. wybierz właściwą reakcję.. wybierz właściwą reakcję.. wybierz właściwą reakcję.. Zadanie 8.Zadanie 5 (0 - 4) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.- 5.4.).

A.Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.)

Co jej odpowiesz?. OOct 5, 2020Sep 22, 2021Feb 4, 2021Mar 9, 2021Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Chcesz zaprosić koleżankę na przyjęcie.. Sprawiłeś (-aś) przykrość koledze i chcesz wyrazić swój żal.. Co jej powiesz?. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą,zgodną z treścią tekstu.. A.Zadanie 5.. Podczas zwiedzania Florencji z koleżanką chcesz chwilę odpocząć.. wybierz właściwą reakcję.. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Jesteś w .. Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Co mu powiesz?. (0-4) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). wybierz właściwą reakcję..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt