Powiedz powiedz moja miła kto do ciebie chodzi

Pobierz

О mój rozmarynie.. Mam ja chłopców na tysiące, o ciebie nie stoję.. Stoi w polu grusza, słodkie grusze rodzi, Powiedz, powiedz moja miła kto do ciebie chodzi.. Nikt do mnie nie chodzi, ani nie nocuje, tylko ten mój najmilejszy, co ze mną tańcuje, tylko ten mój najmilejszy, co ze mną tańcuje.. Tylko ten mój najmilejszy Co ze mną tańcuje.. Tylko ten mój najmilejszy, co koło mnie siędzie.. Tylko ten mój najmilszy.. Ja Ci nie otworzęW polu grusza (z nutami) W polu grusza (В поле груша) W polu grusza stoi śliczne grusze rodzi.. Otwórz mi okienko.. Mówiła mi mama, nie chodź córuś sama.1.. / w s t a w k a - accordion / Teściowo, ty stary rowerze, tylko pedałów ci brak.. Tylko ten mój najmilejszy Co tańcował ze mną.. Tylko ty mój Jasineczku, co tańczyłeś ze mną.. Do mnie nikt nie chodzi, jak ten Bóg nade mną.. Jak będziesz sama chodziła,.Powiedz, powiedz, moja miła, kto do ciebie chodzi?. Nikt do mnie nie chodzi, i chodził nie będzie, Tylko ten mój najmileńszy czasem do mnie przyjdzie.. Stoi grusza w polu, Słodkie grusze rodzi.. Przychodzi z wieczora na moje podwórko.5 1.. /2x Nikt do mnie nie chodzi i chodzić nie będzie.. / instrumental / Mówiła mi mama: nie chodź córuś sama.Powiedz, powiedz, moja miła, kto do ciebie chodzi?. Zięć ci pedały przyprawi, pojedzie na tobie w świat.. Mówiła mi mama Nie chodź córuś sama.Powiedz, powiedz moja miła Kto do Ciebie chodzi..

Powiedz powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi.

Że o ciebie stoję.. Stoi w polu grusza słodkie grusze rodzi Powiedz powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi Powiedz powiedz moja miła kto do Ciebie chodziDodaj do spiewnika Stoi w polu grusza 1.. Jak będziesz sama chodziła, to będziesz .Powiedz,że mi moja miła, kto do Ciebie chodzi Nikt do mnie nie chodzi, ani nie nocuje Tylko ten mój kochaneczek, co zemną tańcuje Przyszedł łon z wieczora, na moje podwórko Wstawaj,wstawaj moja luba, otwórz mi okienko Okna nie otworzę, bo się mamy boję Mam ja chłopców dwa tysiące, o ciebie nie stoję Nie stoisz ty o mnie, ni .Janusz wojslaw - Stoi w polu grusza.. Otwórz, otwórz moja miła Otwórz okieneczko.. Stoi w polu grusza, słodkie grusze rodzi, Powiedz, powiedz moja miła kto do ciebie chodzi.. Tylko ten mój najmilejszy co ze mną tańcuje.. Przyjechał w podwórko.. Zastukał w okienko.. Tylko ten mój najmilejszy co ze mną tańcuje.. Okna nie otworzę, bo się mamy boję.. Wstawaj wstawaj moja miła otwórz mi okienko.. /2xPowiedz, powiedz moja miła kto do ciebie chodzi?. Córka mamy nie słuchała z chłopcami chodziła,Powiedz powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi Nikt do mnie nie chodzi, ani nie stępuje Tylko ten mój najmilejszy co ze mną tańcuje Tylko ten mój najmilejszy co ze mną tańcuje Przychodzi z wieczora na moje podwórko Wstawaj wstawaj moja miła otwórz mi okienko Wstawaj wstawaj moja miła otwórz mi okienko Okna ni otworzę bo się mamy boję Mam ja chłopców dwa tysiące po Ciebie nie stoję Mam ja chłopców dwa tysiące po Ciebie nie stojęTekst piosenki: Stoi w polu grusza, słodkie grusze rodzi..

Powiedz, powiedz moja miła Kto do ciebie chodzi.

Okna ni otworzę bo się mamy boję.. Nie stoisz ty o mnie .1.. Przychodzi z wieczora na moje podwórko.Tekst piosenki: Stoi grusza w polu, słodkie grusze rodzi.. Tylko ten mój najmilejszy Co tańcował ze mną.. /2x Teściowa ty stary rowerze, tylko pedałów Ci brak.. Nikt do mnie nie chodzi, ani nie nocuje, tylko ten mój najmilejszy, co ze mną tańcuje, tylko ten mój najmilejszy, co ze mną tańcuje.. Wstawaj,wstawaj moja luba, otwórz mi okienko.. Tylko ten mój najmilejszy czasem przy mnie siądzie.. Ja Ci nie otworzę.. Tylko tym mój Jasineczku, со tańczyłeś ze mną.. Tylko ten mój najmilejszy co ze mną tańcuje.. Powiedz, powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi.. Przychodzi z wieczora na moje podwórko.. Nikt do mnie nie chodzi, ani nie stępuje.. Nikt do mnie nie chodzi, Ani nie nocuje.. Powiedz powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi.. Powiedz, powiedz moja miła, kto do ciebie chodzi.. Co tańcował ze mną.. Tylko ten mój najmilejszy co ze mną tańcuje.. Powiedz, powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi.. Starzy ludzie powiadali, Że chachary wyzdychali.. Przyszedł łon z wieczora, na moje podwórko.. Powiedz powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi.. Co by mama powiedziała.. / instrumental / Mówiła mi mama: nie chodź córuś sama.. Powiedz powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi.. Tylko ten mój najmilejszy co ze mną tańcuje..

Powiedz, powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi.

A chachary żyją I gorzałę piją, Z góry spoglądają, Wszystko w nosie mają.. F C7 F: Powiedz, powiedz moja miła kto do ciebie chodzi?. Nikt do mnie nie chodzi, ani nie stępuje.. Bo się mamy boję.. Śpiewnik / Wybór i opracowanie Marek Sart.. Powiedz, powiedz, moja miła, kto do ciebie chodzi?. Nikt do mnie nie chodzi.. Nikt do mnie nie cho dzi i chodził nie bę dzie Tyl ko ten mój najmilejszy cza sem przy mnie sią dzie Tyl ko ten mój najmilejszy cza sem przy mnie sią dzie Mó wiła mi ma ma, nie chodź córuś sa maMP3.. Nikt do mnie nie chodzi, i chodził nie będzie.. Po wiedz, powiedz moja miła kto do ciebie cho dzi?. Stuk puk w okieneczko Otwórz panieneczko.. Otwórz, otwórz moja miła.. Gdzie strumyk płynie zwolna i rozsiewa zioła maj, stokrotka rosła polna a nad nią szumiał gaj,.Lyrics : Stoi w polu grusza słodkie grusze rodzi Powiedz powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi.. Otwórz, otwórz moja miła Otwórz okieneczko.. F C7 F : Nikt do mnie nie chodzi i chodził nie będzie : F C C7 F: Tylko ten mój najmilejszy czasem przy mnie siądzie : F C7 F: Tylko ten mój najmilejszy czasem przy mnie siądzie : F C7 F : Mówiła mi mama, nie chodź córuś sama .Aug 25, 2021Powiedz, powiedz, moja miła, kto do ciebie chodzi?. Mam ja chłopców dwa tysiące po Ciebie nie stoję.Sto i w polu gru sza, słod kie grusze ro dzi Po wiedz, powiedz moja miła kto do ciebie cho dzi?.

Powiedz, powiedz moja miła, kto do ciebie chodzi.

Pedały Ci przyprawimy, pojedziem na Tobie w świat.. Sam Bóg jest nade mną.. Nikt do mnie nie chodzi, i chodził nie będzie, Tylko ten mój najmileńszy czasem do mnie przyjdzie.. Mówiła mi mama, nie chodź córuś sama, Jak sama będziesz chodziła to będziesz bawiła.. Mówiła mi mama, nie chodź córuś sama, Jak sama będziesz chodziła to będziesz bawiła.. Tylko ten mój kochaneczek, co zemną tańcuje.. Wstawaj wstawaj moja miła otwórz mi okienko.. Stoi w polu grusza, słodkie grusze rodzi, Powiedz, powiedz moja miła kto do ciebie chodzi.. Tekst piosenki: Stoi w polu grusza, słodkie grusze rodzi.. Córka mamy nie słuchała z chłopcami chodziła,Tekst Strzałka W polu grusza stoi śliczne grusze rodzi.. Nikt do mnie nie chodzi, i chodził nie będzie, .. Tylko ten mój najmilejszy czasem przy mnie siądzie.Tekst piosenki: Stoi grusza w polu, słodkie grusze rodzi.. .Powiedz powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi Powiedz powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi Nikt do mnie ni.. Lyrics licensed by LyricFind.. Gdybym miał gitarę .Powiedz ,że mi moja miła, kto do Ciebie chodzi.. / instrumental / Mówiła mi mama: nie chodź córuś sama.. Tylko ten mój najmilejszy co ze mną tańcuje.. Nikt do mnie nie chodził, ani nie nocuje.. Stoi w polu grusza, słodkie grusze rodzi, Powiedz, powiedz moja miła kto do ciebie chodzi.. Powiedz, powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi.. Powiedz, powiedz moja miła Kto do ciebie chodzi.. Nikt do mnie nie chodzi Sam Bóg jest nade mną.. Kto do Ciebie chodzi?. Tylko ten mój najmilejszy czasem przy mnie siądzie.. Tylko ten mój najmilejszy Co ze mną tańcuje.. Nikt do mnie nie chodzi, ani nie stępuje.. Wójcicki Antoni, Cieślak Antoni, Polskie pieśni i piosenki: śpiewnik polski, Warszawa, Wydawnictwo Polonia, 1989, s. 154, 217.Powiedz powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi.. Tylko ten mój najmilejszy czasem przy mnie siądzie.. Kto do Ciebie chodzi.. Nikt do mnie nie chodzi, ani nie nocuje, tylko ten mój najmilejszy, co ze mną tańcuje, tylko ten mój najmilejszy, co ze mną tańcuje.. Powiedz powiedz moja miła kto do Ciebie chodzi Nikt do mnie nie chodzi i chodził nie będzie Tylko ten mój najmilejszy czasem przy mnie siądziePowiedz, powiedz, moja miła, kto do ciebie chodzi?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt