Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem

Pobierz

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Uzupełnij każdą lukę w dialogu … report …Przyjrzyj się na zdjęciu i Uzupełnij w zeszycie każdą lukę jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst Dla ułatwienia podano pierwszą literę wyrazów …(zdjęcie w załączniku)Jesteś architektem wnętrz.. Wymagana jest pełna poprawność graficzna i ortograficzna wpisanych wyrazów.. 2010-09-06 17:51:16; Uzupełnij …Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Zamień jednostki.Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Jeden wyraz podany został dodatkowo.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Zad 1 uzupełnij kazda luke jednym wyrazem z ramki .W ramce sa cztery dodatkowe wyrazy .zad 2 uzupełnij wyrazy .kazda kreska odpowiada jednej literze PROSZE O …Zadanie 7.. W ramce są cztery dodatkowe wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzupełnij każdą lukę jednym słowem.. 2014-03-26 …Przeczytaj tekst.. Daje JANUzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Uzupełnij poniższe zdania, wpisując jedno słowo w lukę ..

Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.)

), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w …Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. A. rely B. they C. publish D. come E. read F.Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44 Proszę pomóżcie!. Wpisz w każdą lukę w poprawnej formie jeden wyraz.Uzupełnij tekst wpisując w każdą lukę jeden wyraz w odpowiedniej formie.. 2010-09-06 17:51:16; Język angielski/Przyjrzyj się ilustracji i uzupełnij opis.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. jednym wyrazem, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Jess- It's …4***Uzupełnij tekst, wstawiając w każdąlukę jeden wyraz.. (jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki) [ like be good child sell he] Have you ever eaten vhicen in …Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny …Uzupełnij poniższy tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Przygotowałes/Przygotowałaś projekt kuchni..

Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.)

W każdą lukę może … sz pisać …Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem , aby powstał spójny i logiczny tekst.. Jess- It's …Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem z ramki w odpowiedniej formie.. Zobacz odpowiedź.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych …Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. W każdą lukę (1-7) …Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44; Uzupełnij podane zdania.. Uzupełnij jej opis zgodnie z projektem.. Mam takie zadanie …Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Uzupełnij list, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Pierwsze litery brakujących słów zostały podane.Przeczytaj opis zdjęcia uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. (na …Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem Lucy- Hi, Jess.. jednym wyrazem, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych …Uzupełnij każdą lukę w tekście jednym wyrazem z ramki.. My dad …Przeczytaj tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt