Najgłupsze odpowiedzi w teleturniejach

Pobierz

Niewiele produkcji telewizji publicznej może się pochwalić tak długim stażem.. Chyba, że akurat zdarzają się niewytłumaczalne wpadki.Najgłupsze odpowiedzi w teleturniejach.. Jeśli sie spodobało to zostaw łapke w góre i zasubskryb.Mniej Więcej - Najgłupsze odpowiedzi w teleturniejach .. Mówiąc wprost są to najgłupsze odpowiedzi w teleturniejach.Najlepsze odpowiedzi w teleturniejach.. .Odpowiedzi były na tyle absurdalne, że aż ciężko uwierzyć, że padły naprawdę w grze o milion złotych.. Wpadki (jeśli nie najgłupsze odpowiedzi) na teleturniejach takich jak: "1 z 10", Familiada, Milionerzy itp. 18 grudnia 2018 · Czasem bezpieczniej po prostu zagrać w .Najgłupsze odpowiedzi w teleturniejach.. Czy ułożysz poprawnie imiona .. Rasowy Noob.. A wszystko to przez stres i tremę.. Wpadki (jeśli nie najgłupsze odpowiedzi) na teleturniejach takich jak: "1 z 10", Familiada, Milionerzy itp. Prezydent byłby dumnyCzy uda Ci się zgadnąć teleturnieje, które były popularne w latach 90-tych i w dzisiejszych czasach?. Opublikowano w Śmieszne Tagi Mniej Więcej, teleturniej, teleturnieje Zobacz wpisy.Teleturnieje.. Zarejestrowany: 2008-03-06 Posty: 20 Punktów: 0 .. Pytania w Jeden z dziesięciu są trudne i ciekawe, a uczestnicy robią ogromne wrażenie swoją wiedzą.. Powodzenia!. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test .. w jakim przedziale wiekowym się znajdujesz!.

Czy znasz najgłupsze odpowiedzi z teleturniejów?

Cytat: Wymagane jest podanie conajmniej 2 tagów.Mniej Więcej - Najgłupsze odpowiedzi w teleturniejach.. Po wielkim sukcesie pierwszej części mam dziś dla was obiecaną dłuższą , drugą część .. Jak w temacie - 15 minutowy zbiór głupich odpowiedzi w hamerykańskich teleturniejach.. NieJestemMugolem 4 lata temu.. Czy Twój duch przechodził reinkarnację?. Odp.. Co najmniej.. Abyś wiedział do jakiego się zapisać, rozwiąż ten quiz!. Różne ciekawe rzeczy można powiedzieć w takich chwilach.. Za to uczestnicy teleturnieju, który prowadzi pan Karol, zaliczyli sporo śmiesznych wpadek.-Podaj rodzaj farby.-Czerwona!. najglupsze odpowiedzi w teleturniejach :) (Najsłabsze Ogniwo) Pytanie: Co jest zrobione z wełny?. Mówiąc wprost są to najgłupsze odpowiedzi w teleturniejach.Czego jak czego ale śmiesznego dowcipu Karolowi Strasburgerowi w "Familiadzie" jeszcze nie udało się zapodać.. podziel się .. Programy rozrywkowe .Zbłaźnili się na oczach całej Polski, czyli największe wpadki w teleturniejach W programach rozrywkowych zdarzyć się może wszystko, szczególnie gdy trzeba popisać się wiedzą i refleksem.. @F.Q forum.torrenty.org #rozrywka #humor #teleturnieje #opowiedzi #najlepsze (Najslabsze Ogniwo) Pytanie: Jaka wspólna nazwe nosza popularny batonik i rzymski bóg wojny?. Opublikowano 2 stycznia 2019 Autor admin Brak komentarzy do NAJGŁUPSZE Odpowiedzi w Teleturniejach..

Prezydent byłby dumny .Najgłupsze odpowiedzi w teleturniejach.

W efekcie w programach często padają wyjątkowo głupie odpowiedzi.Kolekcję najgłupszych odpowiedzi na pytania, zadawane w brytyjskich teleturniejach i radiowych quizach zebrał portal internetowy w teleturniejach: kto nie zna filmiku, w którym Pani próbuje poradzić sobie z pytaniem o "więcej niż jedno zwierzę"?To absolutny i nieśmiertelny HIT INTERNETU.Ale jest ich znacznie .Najlepsze filmiki w internecie.. Cytat: Wymagane jest podanie conajmniej 2 tagów.. Sprawdź!NAJGŁUPSZE Odpowiedzi w Teleturniejach.. Jak w temacie - 15 minutowy zbiór głupich odpowiedzi w hamerykańskich teleturniejach.. Menu Menu główne Angielski na jakimś tam poziomie wypadałoby znać.. 1074 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wpadnij i zobacz!. Czy uda Ci się odpowiedzieć na pytania z tego testu dokładnie tak, jak zrobili to uczestnicy polskich teleturniejów?. Oczywiście najlepsze są te, kiedy zabawa jest na żywo.. Wpadki w telewizji polskiej.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. A wszystko to przez stres i tremę.. Czy pamiętasz najgłupsze odpowiedzi z polskich teleturniejów?. December 18, 2018 ·Teleturniej to program, w którym możesz wygrać pieniądze.. Co najmniej.. Angielski na jakimś tam poziomie wypadałoby znać.. L.t • 2 lata temu • #horoskop #teleturniej #telewizjaTeleturnieje to okazja do popisania się wiedzą, ale zdarza się, że uczestnikom jej brakuje lub paraliżują ich nerwy..

W odpowiedzi poz...

Różne ciekawe rzeczy można powiedzieć w takich chwilach.. Oczywiście najlepsze są te, kiedy zabawa jest na żywo.. Cytat: Wymagane jest podanie conajmniej 2 tagów.. Wobec braku takowej odpowiedzi na tablicy Strasburger pyta kolejnego zawodnika:-Podaj rodzaj farby.-Zielona!» najglupsze odpowiedzi w teleturniejach :) #1 2008-05-30 09:23:45. sta.. Odpowiedz: Snickers /// takich rzeczy jest wiecej, ja sie popłakałem ze śmiechuJeden z dziesięciu to teleturniej szanowany i uwielbiany przez Polaków.. Czasami stres potrafi sparaliżować niejednego z uczestników teleturnieju, Mandzio i Ignacy przejrzą najgłupsze odpowiedzi jakie krążą po internecie!. Panel nagłówkowy.. NAJLEPSZE WPADKI NA ZYWONAJGŁUPSZE Odpowiedzi w Teleturniejach ~ Na stronie PRO-Life.org.pl przeczytasz ciekawe artykuły z zakresu LifeStyle(styl życia), zagrasz w darmowe gry online oraz zobaczysz najciekawsze filmy online Polskiego internetu.No i jeeeest .. Angielski na jakimś tam poziomie wypadałoby znać.. Właśnie dlatego teleturnieje pełne są śmiesznych, a czasem nawet żenujących wpadek.Teleturnieje.. Wydawać by się mogło, że w tego typu teleturniejach będziemy mieć styczność głównie z trudnymi pytaniami.Tymczasem niektóre z nich swoją głupotą totalnie przerosły poziom zażenowania graczy.Najgłupsze odpowiedzi w teleturniejach #: Franciszekk: adrian_k: 2013-08-29, 12:20 Najgłupsze odpowiedzi w teleturniejach #: Mlody_sad: adrian_k: 2013-08-29, 12:07 Najgłupsze odpowiedzi w teleturniejach #: vieshieck: adrian_k: 2013-08-29, 12:04 Najgłupsze odpowiedzi w teleturniejach #: Eire: adrian_kMniej Więcej - Najgłupsze odpowiedzi w teleturniejach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt