Uzupełnij zdania czasownikami podanymi w nawiasach w czasie past simple

Pobierz

( )Present Simple - to be - zdania twierdzące, przeczące i pytania.. Utrwalamy wiadomości.. 2.We .. (watch) the parade go by.Uzupełnij dialogi czasownikami podanymi w nawiasach w czasie past simple, present perfect lub present perfect continuous.. Dwa czasowniki podano dodatkowo i nie pasują one do żadnej pary.. 2015-05-27 16:13:57 Uzupełnij zdania podanymi czasownikami w czasie present continuous .. Jeśli używamy czasownika "to be" - "być" (formy przeszłe to was/were), wtedy szyk zdania wygląda następująco: Podmiot + was/were + reszta zdania np.:uzupełnij poniższe zadania podanymi czasownikami w czasie past.. Autor: orghot, 2014-02-25 22:07:51.. Najczęściej wystarczy nam podstawowa forma danego czasownika.. Czasownikami podane w nawiasach wstaw w czasie past simple .. Question from @Jacekpowala10 - Szkoła podstawowa - Język angielskiZastosowanie czasu Past Continuous.. 1.Możliwości komputerów osobistych zmieniają się znacząco z każdym rokiem.. Oni byli w sklepie.- They were in .Uzupełnij dialogi czasownikami podanymi w nawiasach w czasie past simple lub past continuous.. 2012-09-24 15:49:51; Uzupełnij dialogi czasownikami podanymi w nawiasach w czasie past simple, present perfect lub present perfect continuous.. 2012-01-09 19:53:01Uzupełnij zdania czasownikami w nawiasach w czasie Past Simple, Past Continuous, Past Perfect Simple i Past Perfect Continuous lub z wyrażeniem used to..

Uzupełnij zdania czasownikami w nawiasach w czasie Past Simple lub Present Perfect.

A: _____ you ____ (go) on a roller coaster?Uzupełnij poniższe historie czasownikami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie w czasach: past simple, past perfect simple i past perfect continuous.. …Uzupełnij zdania czasownikami w nawiasach w czasie Past Simple, Past Continuous, Past Perfect Simple i Past Perfect Continuous lub z wyrażeniem used to.. 2015-05-27 16:13:57Uzupełnij zdania czasownikami podanymi w nawiasach w czasie past simple.. 1.The children .. (wear) colourful costiumes.. 1.Was i were Was i were- byłam, byłeś, była, byliśmy, byłyście, byli.. 2012-01-09 19:53:01 Uzupełnij dialogi czasownikami podanymi w nawiasach w czasie past simple , present perfect lub present perfect continuous.. The burglars broke into the house…Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w jednym zdaniu uzyj czasownika w czasie present simple , a w drugim tego samego czasownika present continous .. 6.Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w czasie Past Simple, Past Continuous, Present Perfect lub Past Perect.. 2011-04-07 19:16:39; 2 Uzupełnij zdania czasownikami podanymi w nawiasach w czasie present simple lub present continuous.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Uzupełnij poniższe historie czasownikami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie w czasach: past simple, past perfect simple i past perfect continuous.1..

2012-12-21 15:54:52Uzupełnij dialog czasownikami w nawiasach w czasie past simple.

2012-01-09 19:53:01 Past simple / Past continuous 2013-06-14 21:34:58 Uzupełnij dialogi czasownikami podanymi w nawiasach w czasie past simple , present perfect lub present perfect continuous .. 2011-01-31 18:04:53 Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w czasie Past Simple , Past Continuous , Present Perfect lub Past Perect.. 1 Uzupełnij zdania twierdzące ( ) i przeczące ( ) poprawną formą czasownika be w czasie past simple (czas przeszły).. Was łączy się z I, she, he, it Were łączy się z you, we, you (wy), they Zdania oznajmujące : Byłem w sklepie.- I was in shop.. Zdania twierdząceDodaj nowy 1.. Budowa zdania w czasie Past Simple zależy od tego jaki stosujemy czasownik.. Budowa Present Simple nie należy do trudnych, ponieważ tworzenie zdań w tym czasie nie wymaga znajomości czasowników nieregularnych.. Dzisiejszego czasu używamy w trzech sytuacjach: czynności i sytuacje trwające w przeszłości, w określonym czasie I was writing an article yesterday at 7. czynności, które trwały, gdy wydarzyło się coś innego (w zdaniu łączymy czas Past Continuous i Past Simple)Uzupełnij dialog.. W czasie tym używamy czasowników nieregularnych i regularnych.. Bardzo proszę bez używania google translatora..

Dodaj do: uzupełnij poniższe zadania podanymi czasownikami w czasie past simple.

appear la.Uzupełnij dialog ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt