Marzenia tekst piosenki

Pobierz

Bardzo Cię kocham, zapomnieć nie mogę.. Wszystko może spełnić się.. Nim je otworzysz.. Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy DENIS wraz z .Tekst piosenki Spełniaj Marzenia.. Czy Ty o tym wiesz, Że ja kocham Ciebie?. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Marzenia się spełniają Tylko stale, stale myśl o nich myśl Wszystko, co tylko chcesz Może się zdarzyć dziś!. Gdzie czekają, aż je znajdzie ktoś?. Więc kochajmy się,Dowiedz się nie tylko jak brzmi ta piosenka, ale też o czym jest!. Ten wielki ból został mi po Tobie.. Nadszedł ten ostatni, smutny raz.. Ten wielki ból został mi po Tobie, to.. Refren: Marzenia się spełniają Tylko stale, stale myśl o nich myślSzare życie musi dalej trwać Swoją drogą pójdzie każde z nas Jednak w sercu mym niepewność trwa Czy to było tylko złudne marzenie?. Zamknij oczy i do siedmiu licz Raz na jakiś czas, więc może dziś Uuu - marzenia się spełniają!. Czy sie zejdą nasze drogi kto wie Na pamiątkę to mam smutny Twój uśmiechNajczęściej pojawiające się teksty w piosence Marzenia: Dwa razy pojawia się tekst Czy na jawie moim snem byłaś Ty po polsku.. I wtedy czujesz, jak dobrze może być,Marzenia się spełniają, Gdy ludzie się kochają, Kochają Kochajmy się, szanujmy I kochać nie bójmy się, Bo ja Cię kocham szczerze I mocno Tobie wierzę, Że Ty pokochasz mnie Marzenia się spełniają, Gdy ludzie się kochają Kochajmy się!.

I nie zdążyłem spełnić naszego marzenia.

Piękne oczy Twe dziś Uwiodły mnie!. Marzenia się spełniają.. Usiądź obok mnie i razem znów Sprawdźmy, że naprawdę chcieć to móc Uuu - choć wszyscy to już znają!. Astrów rzesze kolorami oczy wabią,Marzenia te duże i te maleńkie Każdemu ułożą się w piosenkę Niech dzieci Niech dzieci będą królami Niech rządzą Niech rządzą wszystkimi krajami I mocno I mocno się chwycą za ręce To wojny To wojny nie będzie już więcej Najlepiej by szkoły nie było A wszystko wchodziło do głowy Fontanny tryskały aż miło I leciał z nich sok malinowyUuu - marzenia się spełniają!. Czy zostaną mi już tylko wspomnienia I tęsknoty łzy?. Bedoes) Jak ja mam czekać, zrobię sam to Robię to dla rodziny i robię to dla gangu Ona da głowę tak jak szampon Na tym świecie tylko liczy się słowo i banknot Gonimy marzenia, lojalność ja to doceniam Drużyny nie zmieniam Ja serca już nie otwieram Nie zbieram przyjaźni Ja zbieram hajs Nie zbieram przyjaźni Ja zbieram hajsTekst piosenki: Jeszcze jeden zachód, słońca blask.. Marzenia się spełniają Tylko mocno, mocno, mocno w nie wierzTrzeba mieć marzenie Swoje marzenie I choć czasem nie jest tak, jak chcesz Dopóki świat nie skończy się Trzeba mieć marzenie Swoje marzenie Marzenie Marzenie Ja dobrze wiem, że to Wszystko może w gruzach lec Ale póki świat nie skończy się Będę miał marzenie Moje marzenie Marzeniepięć najpiękniejszych lat, nie liczy dni, kto szczęście swe śni, stąd taki gest dzisiaj mam..

Tekst piosenki; Nagrania (5) Duety (0) Tekst piosenki: Gonić marzenia.

Niechaj nadziei skrzydła białe z powrotem niosą cię, jak ptak.. się świat.dom twój daleki zgubiony dawno gdzieś.. Zamknij oczy.. Chcemy deszczu, chcemy burzy, bo po burzy się rozchmurzy, Chcemy kwiatków i zieleni i się w koło.Tęsknię tak bardzo, zapomnieć nie mogę wciąż.. ESKA Tankuje do pełna: wygraj 1000 litrów paliwa!. Chcemy słońca co ogrzeje, da nam radość i nadzieje.. [Sylwia L.] Zawsze bądź sobą, mimo negatywnych fal.. Bajorek - Goń za marzenia mi .. (Teksty piosenek) Teledysk do piosenki Goń za marzenia mi 02lxAZbjShYBajorek - Goń za marzeniami Goń, goń, goń za marzeniami Goń, by je ocalić i zrób skok na bank Goń, goń, goń za marzeniami Małymi krokami po .. Utworzone: 12 czerwiec 2022 2.. Przetańczyć z Tobą chcę całą noc, i nie opuszczę Cię już na krok, czekałem jak we śnie, abyś objęła mnie,Marzenia - tekst piosenki, teledysk - ESKA.pl Marzenia mr. polska Bedoes POZOSTAŁE PIOSENKI ARTYSTY: Mr. Polska Janosik Bedoes Golec Uorkiestra Górą Ty Golec Uorkiestra Bedoes Gromee TEKST Chłopaki.Marzenia się spełniają tekst piosenki Majki Jeżowskiej I zwrotka Dokąd biegną sny gdy mija noc?.

Dwa razy pojawia się tekst Czy to było tylko złudne marzenie po polsku.

Na policzkach jeszcze ciepły oddech lata, a tu jesień tron objeła niespodzianie, chłodną rosą o poranku wszystko skrapia, i rozściela tuż nad ziemią z mgieł posanie.. Wyciągnij dłonie i chwyć marzenie, ono rozproszy złej nocy cienie.. Dziesiąty rok, kiedy Ciebie przy mnie nie ma już.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Swoją drogą pójdzie każde z nas.. Pozwól poczuć mi słodycz Twych ust.. Mimo negatywnych fal.. Bo to historia, bo to marzenia Bo to historia godna przypomnienia, Bo to są gwiazdy spuszczone z nieba, Bo to są prawdy, których wiesz ile trzeba, Wtedy kiedy wołasz człowiek zimno cię olewa.. Niechaj nadziei skrzydła białe z powrotem niosą cię, jak ptak.. Na skrzydłach wiatru, słońca promieniach Wznoś się wysoko, wyruszaj dziś w rejsUdostępnij Tweetnij Messenger Głosuj na ten utwór (+1) Dodaj do ulubionych Komentuj Poleć znajomemu Zgłoś błąd Tekst piosenki: 1.. Szczęście jest już obok.. Przetańczyć z Tobą chcę całą noc, wirować jak twój cień cały rok, niech inni idą spać a my tak razem w takt, wraz z nocą tą chodźmy w świat.. I nawet gdyby zawalił?. Zawsze bądź sobą.. Pomyśl o tym, czego chcesz.. Szare życie musi dalej trwać..

Dwa razy pojawia się tekst Czy zostaną mi już tylko wspomnienia po polsku.

Słuchaj tysięcy nagrań użytkowników!. Uuu - czy w prawdę się zmieniają?. Tekst piosenki Marzenia Jak ja mam czekać Zrobię sam to Robię to dla rodziny I robię to dla gangu Ona da głowę tak jak szampon Na tym świecie tylko liczy się słowo i banknot Gonimy marzenia Lojalność - ja to doceniam Drużyny nie zmieniam Ja serca już nie otwieram Nie zbieram przyjaźni Ja zbieram hajs Nie zbieram przyjaźni Ja zbieram hajs"Marzenia" (feat.. Czy na jawie moim snem byłaś Ty?. 2x Dookoła ludzie chcą mnie oceniać, Nie widzą serca, nie widzą duszy,1.. Coś się kończy, coś odchodzi w dal.. Czy mi danie będzie jeszcze Cię ujrzeć?. Oddział Zamknięty - Ich marzenia .. (Teksty piosenek)Dla zakochanych ich świat - Chciałabym żeby marzenia, Były piękniejsze od barw - W jakie się wiosną ubiera, Dla zakochanych ich świat - Chciałabym aby marzenia, Były pogodne jak Ty - Kiedy się do mnie uśmiechasz, Kiedy się śmiejesz przez łzy - Z marzeń każdego człowieka, Ładny można wznieść dom - Chciałabym żeby marzenia, Były piękniejsze niż sąZamknij oczy, pomyśl o tym czego chcesz Nim je otworzysz wszystko może spełnić się Zawsze bądź sobą, mimo negatywnych fal Szczęście jest już obok, I nawet gdyby zawalił się świat Ty się nie zmieniaj i spełniaj marzenia, Bo nic do stracenia już nie masz o nie!. Krwawą łuną pada na Twą stroskaną twarz.. Ref: Wyciągnij dłonie i chwyć marzenie, ono rozproszy złej nocy cienie.. Szczęście jest już obok, i nawet gdyby zawalił się świat.. Ty się nie zmieniaj i spełniaj marzenia, bo nic do stracenia już nie masz o nie!Różni wykonawcy - Gonić marzenia tekst piosenki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt