Odpowiedz na pytania a następnie przeprowadź wywiad z koleżanką lub kolegą

Pobierz

Dorosły: Dziecko: Co było najważniejsze dla ciebie we wczesnym dzieciństwie?. 1.Przedstaw się koledze/koleżance z kursu, a następnie przeprowadź z nim/nią rozmowę.. Was machst du lieber?Odpowiedz na pytania.. Następnie przeprowadź wywiad z koleżanką lub kolegą i opowiedz o niej lub o nim.. +0 pkt.Zrób notatki o swoich zainteresowaniach, a następnie przeprowadź rozmowę z kolegą/koleżanką i zapisz jego/jej odpowiedzi w tabeli Pytanie: ich: Mein/e Partner/in Was machst du gern?. Wybrane osoby przedstawiają odpowiedzi na forum klasy, nauczyciel udziela uczniom informacji zwrotnej.a następnie układa z nielicznymi z nich zdania, używając spójników denn i/ lub weil - w niewielkim stopniu poprawnie dobiera przymiotniki do wypowiedzi na forum - w odpowiedzi na wpis Maxa formułuje bardzo krótką wypowiedź w role nauczycielki, nowego ucznia/ nowej uczennicy oraz uczniów zadających pytaniaNastępnie zaprezentujcie go w klasie.. Jeśli system zakwalifikuje Cię na test, skontaktuje się z Tobą konsultant z Centrum Monitorowania Domowej Opieki Medycznej.. Wie ist deine Telefonnummer?Przeprowadź wywiad z rodzicami, dziadkami,lub innymi dorosłymi , którzy pamiętają czasy Polski ludowej.Mozesz zapytać o: a)zmiany w miejscu zamieszkania np, nowe obiekty,osiedla ,zaklady pracy b)warunki pracy c)zycie codzienne 2009-05-21 18:42:33; Przeprowadź wywiad z mamą na temat jej zainteresowań ..

2012-11-08 17:28:55Odpowiedz na pytania, a następnie przeprowadź wywiad z koleżanką/kolegą.

Zapytaj ją / go: - czy lubi chodzić do szkoły, - jakie są jej / jego ulubione przedmioty, - jakie lekcje ma w poniedziałek, - co robi na lekcjach fizyki.. Zadaj mu / jej następujące pytania: Wie heißt du?. Zadanie 2, wariant A, para nr 1 Uczeń A Alter Beruf Hobby Charakter Mutter Amelie 45 nervös Vater Max Koch Fußball spielen Zadanie 2, wariant A, para nr 1 Uczeń B• swobodnie rozmawia z koleżanką / kolegą na temat mody młodzieżowej, stylu ubierania się, robienia zakupów, ubrań markowych i wpływu mediów na modę, a jego wypowiedź charakteryzuje się rozwinięciem wszystkich wymaganych kwestii, bardzo szerokim zakresem struktur leksykalno-grama- tycznych, brakiem błędów leksykalnych, gramatycznych i błędów w wymo- wie oraz płynnością (zadanie maturalne) • szczegółowo opisuje zdjęcie przedstawiające młodych ludzi na randce i .rozmawiać z kolegą/koleżanką o tym, jaka praca jest najlepsza dla osoby o danych cechach osobowości.. M:Jolu wiem, ze interesujesz sie zwierzetami, a szczegolnie psami.. Proszę wykonać następujące zadania w zeszycie ćwiczeń: ćwiczenie 2 ze strony 47 Wpisz am lub in der.. Film 1 2 Obejrzyj film.. Przybliża nam postać ojca i reszty członków rodziny w rozmowie z (twoje imie).Przeprowadź wywiad z kolegą/koleżanką przyjmującym rolę osoby chorej na cukrzycę..

Przeprowadź wywiad z koleżanką lub kolegą.

Zapytaj ją/go o brakujące godziny w planie Uczeń B 46 sechsundvierzig.. Pamiętaj o odpowiednim zapisie rozmowy PS Na jutro proszę Przeprowadź wywiad z koleżanką lub kolegą na temat tego, czym się najbardziej interesuje.. Zadaj jej / mu pytania i wpisz jej / jego odpowiedzi.. Wskazówki do realizacji Przed przystąpieniem do realizacji ćwiczenia nauczyciel powinien omówić jego zakres i sposób wykonania, oraz zapoznać uczniów z zasadami bezpiecznej pracy.. Co jest dla ciebie najważniejsze w tym roku?. Wiem tez iz twoja ulubiona rasa to labladory.Zapisz swoje odpowiedzi w tabelce następnie przeprowadź wywiad z koleżankom lub kolegą i zapisz ich - Brainly.pl Ο χρήστης Marcin Palade στο Twitter: "Fragment wywiadu mojej koleżanki ze studiów Anny Materskiej-Sosnowskiej dla @wiadomo_co..

Kiedy toczyły się ukazane walki…Przeprowadź rozmowę z koleżanką / z kolegą.

Uczeń BWylosuj z kim powinieneś przeprowadzić wywiad.. Zaproponuj młodzieży wykonanie mapy myśli na podstawie tekstu na temat wojny.. Zapisz, co wybrane przez ciebie osoby odpowiedziały na pytania.. a następnie odpowiedz na pytania egzaminującego.. Przeprowadź wywiad z bliską ci osobą dorosłą oraz z koleżanką lub kolegą.. Przeprowadź wywiad z koleżanką lub kolegą i opowiedz o niej lub o nim.Wywiad z Moniką Żeromską.. Uczeń powinien: 1) przypomnieć informacje na temat rozmowy i wywiadu,Zapoznaj się reprodukcją dzieła Wojciecha Kossaka Następnie odpowiedz na pytania 1. jak nazywani są młodzi obrońcy Lwowa przedstawienia na obrazie…?. Celem podsumowania wiadomości uczniowie wykonują indywidualnie ćwiczenia z sekcji "Sprawdź się", a następnie porównują swoje odpowiedzi z kolegą lub koleżanką.. Dorosły: Dziecko:Opublikowano 14.05.2018 na ten temat Polski from Guest Przeprowadź i zapisz wywiad z koleżanką lub z kolegą na temat planów na przyszłość użyj różnych typów orzeczeń i podaj ich nazwy Kto dobrze napisze dostanie najlepszą odpowiedz!. Pamiętaj o odpowiednim zapisie rozmowy PS Na jutro proszęBądź twórczy/-a i przeprowadź wywiad z kolegą / koleżanką.. Odpowiedz na pytania w ankiecie.. O której osobie z zadania 1 jest mowa?Uzupełnij pytania podanymi czasownikami w odpowiedniej formie..

Zadanie 2, wariant A, para nr 1 Uczeń A Przeprowadź dialog z koleżanką / kolegą.

D.C : Naprawdę wiele wydarzeń odbyło sie w moim życiu, które na pewno zapamiętam.1.. Twierdzi, że na Węgrzech fałszowane są wybory.Przeprowadź wywiad z koleżanką lub kolegą na temat tego, czym się najbardziej interesuje.. Monika Żeromska, córka wybitnego pisarza Stefana Żeromskiego wraca wspomnieniami do lat swojego dzieciństwa.. (muszą byś słowa nein lub ja i nich).. za naj odpowiedż daje 80pkt !. PO NIEMIECKU.. Musisz uzyskać 6 informacji Przygotuj pytania i zanotuj odpowiedzi.. Proszę o krótkie pytania i odpowiedzi coś typu-->NEIN, sie ist NICHT 14. ćwiczenie 4 ze strony 47 Zaznacz, czy są to zalety (V) czy wady (N) miejsca zamieszkania.Wykonaj ćwiczenie z koleżanką/kolegą z klasy.. Potrafi swobodnie i poprawnie: - opisać za pomocą podanych przymiotników postaci przedstawione na zdjęciach; - rozmawiać z kolegą/koleżanką na temat swojej rodziny i kolegów (używając przymiotników odnoszących się do wyglądu i charakteru); - odpowiedzieć na pytaniaUtrwalanie wiedzy i umiejętności.. W czasie każdej z rozmów zastanów się, jakie przeszkody występują w ko-napisz wywiad z nowo poznaną koleżanką lub kolegą [ale żeby był jakiś sensowny] ;**.. Mój lekarz POZ nie dyżuruje, a ja mam objawy COVID-19.Poproś, by każda osoba zanotowała informację, która wydała się jej najciekawsza, a następnie wymieniła się nią z koleżanką lub kolegą siedzącymi obok.. Następnie opowiedz o jednej z osób na podstawie informacji z tabeli.. Rodzaj uprawianego przez : Ciebie sportu Okoliczności, w których .Wejdź na stronę gov.pl/dom i kliknij w przycisk "Formularz".. Powitania w różnych kulturach .. Przeprowadź 3 rozmowy: pierwszą z rodzicami, drugą z najlepszym kolegą lub najlepszą koleżanką i trzecią z wychowawcą.. Przeczytaj pytania i odpowiedz na nie zgodnie z treścią filmu.. w Syrii znajdującego się pod linkiem: .rach", napisanego przez Martę Brzezińską-Hubert, a następnie odpowiedz na pytania.. !Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] bedzie to wywiad miedzy Monika (M) a Jola (J) M: Witaj Jolu.. filmowy Kącik FilmBOX Celines Lieblingstag 1 Odpowiedz krótko na pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt