Opisz swoją przyszłość po niemiecku

Pobierz

POMOCY!Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Napisz w 8 zdaniach swoje plany na przyszłość.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.. Adolf Hitler Bolesław Prus Edukacja Jan Kochanowski nauka plany na przyszło .. Moje plany na przyszłość.. Poprzednie odcinki możesz przeczytać, posłuchać i obejrzeć zaglądając do wpisów ADVENTSKALENDER - TAG 1 - REVOLVERHELD, ADVENTSKALENDER - TAG 2 - LEBKUCHEN oraz ZAKUPY PRZEZ INTERNET.. Dzisiaj dowiesz się, jak napisać i wysłać list do Mikołaja oraz gdzie Mikołaj .Zadanie: opisz po niemiecku swój dom proszę na jutro napiszcie tak żeby było widać,że jest to napisane na 2 kl gim Rozwiązanie: mein haus ist sehr grob, jeder hat sein eigenes zimmer mein haus ist ein zweistockiges, in derPrzykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Zadanie: opisać swoje zwierzątko po niemiecku Rozwiązanie: meine hund ist braun er heise toffik wejz na jakiegoj dobrego tlumacza moze zacznij od tego jakCodziennie wstaje o 7.00. o 7:15 jem śniadanie..

Przykład opisu koleżanki po niemiecku.

Potem ubieram sie i jem sniadanie.. O 22 poszłam spać.. O 7.45 ide do szkoły.. Ulubione jedzenie / Lieblingsessen.Opisz to zdjęcie w 5 zdaniach 2013-03-04 15:43:12; Opisz swoj pokoj w 10 zdaniach po niemiecku 2010-05-31 15:12:53; Opisz się w 5 zdaniach!. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. EKES zaleca Komisji, by uwzględniła następujące kwestie szczegółowe w swojej agendzie na przyszłość.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Po szkole średniej o profilu biologiczno-chemicznym chciałabym dostać się na studia farmaceutyczne.. ściany są białego koloru.. na szafce leżą książki.. Po studiach chciałabym pracować w aptece jako farmaceutka.w dalekij przyszłości sama chciałabym zalożyć aptekę.w planach też mam plan załozenia rodziny.chciałabym mieć dwójkę dzieci.starszego syna i młodszą córkę.Chciałabym też zwiedzić cały świa.Najchętnie bym .Opisz swoje plany na przyszłość Podobne tematy.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuPrzykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Witajcie Prosił bym bardzo o przetłumaczenie mi tego textu: wstaję o 7:00 myje się i ubieram..

2013-03-01 21:56:45; Opisz w 6 zdaniach swoje urodziny po niemiecku.

Po studiach chciałabym pracować w aptece jako farmaceutka.w dalekij .Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. Zjadłam obiad.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyOpisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt swoje święta.. Po zajeciach wracam o domu.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Zrobiłam zadanie domowe.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. 24 dni niespodzianek.. Opis koleżanki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.opisz po niemiecku jak wygląda twój dzień Mein Tag opisz swój dzień po niemiecku napisz plan dnia po niemiecku opis dnia po niemiecku opis dnia w języku niemieckim napisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój dzień w języku niemieckim.Po szkole średniej o profilu biologiczno-chemicznym chciałabym dostać się na studia farmaceutyczne.. mój pokój jest duży i ładny.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. 5 min przed dzwonkiem na lekcje jestem już w szkole.. Dann bin ich in die Schule gegangen.List do Mikołaja - Nikolauspost to czwarta część serii Kalendarz adwentowy..

aufgestanden - aufstehen - wstawa ...Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.

Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. 15:20 kończąc lekcje szybko sie zbieram i idę do domu.Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". 2011-11-22 18:15:42; Opisz w kilku zdaniach swój pokój po niemiecku 2013-02-28 16:22:25; Opisz mój dzień po niemiecku w 10 zdaniach .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Następnie myje zęby.. Po obiedzie spotykam się z .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. PILNE!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. W domu odpoczywałam.. Es gibt ein Sofa, zwei Sessel, einen Fernseher und ein Regal.Przykładowy opis ferii zimowych po niemiecku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt