Tematy na miting rocznicowy aa

Pobierz

Bufet suto zaopatrzony, kawy i herbaty starczy dla wszystkich!. Wszystkie mityngi.. Z ideą stworzenia grupy Anonimowych Alkoholików na terenie jednostki wyszli sami osadzeni.. a wręcz pozytywny aspekt działania wspólnoty AA, nie tylko na alkoholików .. Kroki 1-12.. Scenariusz mniej więcej taki: - preambuła AA.. Służba jako pomoc w zdrowieniu.. To właśnie dzięki Wspólnocie i przyjaciołom alkoholikom znów wracam do trzeźwości.Wczoraj byłem na mitingu i to był miting rocznicowy .. Bawcie się, cieszcie, rozmawiajcie!. "Beczka Nadziei", bo tak początkowo nazywała się grupa Anonimowych Alkoholików przy AŚ w Toruniu, pierwsze .Dwanaście Kroków Anonimowych Alkoholików.. Skorzystaj z jednej z dwóch poniższych opcji przeszukiwania spisu, aby odnaleźć informacje na temat mityngów AA: Mityngi W twojej okolicy.. Miting otwarty odbędzie się 28 kwietnia 2018r.. Po zakończeniu mitingu wszystkich przyjaciół i sympatyków zapraszamy na ognisko, kiełbaski i dobrą zabawę.Bohdan Woronowicz: Wiadomość o Wspólnocie Anonimowych Alkoholików dotarła do Polski jeszcze w latach 40.. Propozycje 144 tematów na mityngach Kroków.. Dlaczego służę?. - czytanie tematu głównego tj. 12 kroków.. Cenne będa Wasze wrażenia, spostrzeżenia, uwagi.. Pamiętam też jego dezorientację, gdy prowadzący odebrał mu głos za próbę udzielenia rady.Witaj!. Historia powstania Grupy Z ideą stworzenia grupy Anonimowych Alkoholików na terenie jednostki wyszli sami osadzeni..

Przykładowe tematy na mityngów spikerskich 1.

Jak mówi jeden z kolegów: "AA jak mafia, odejdziesz - zginiesz" To prawda.. Znajdujesz się na stronie internetowego spisu mityngów Anonimowych Alkoholików w Polsce.. Pierwsza wzmianka na ten temat pojawiła się w 1950 r., w podręczniku "Leczenie alkoholizmu przewlekłego" autorstwa dr H. Zajączkowskiego, jednego z twórców powojennego lecznictwa odwykowego w Polsce.144 tematy na miting AA • Coś dla alkoholików AA • pliki użytkownika stachby przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 144.tematy.mityngow.12.krokow.docI zapomniałbym tego samego dnia w sąsiednim Węgrowie również Miting Rocznicowy : Grupa AA ,,Janka" zaprasza na mityng otwarty w dniu 23.04.2016 r. o godz. 19.30 z okazji XXVII rocznicy powstania grupy,który odbędzie się w Gimnazjum im.Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie ul. Szamoty 35Grupa AA Praca z Innymi - Kraków AA - Niniejsza strona nie jest popierana ani zatwierdzona przez Serwis Anonimowych Alkoholików Służby Światowe.. 2 lata nie piłem, gdy w Polsce trafiłem na 8-tygodniowa terapię zamkniętą.. - zakończenie po około godzinie.Od dnia 12 grudnia 2013 nasza Grupa AA "Sobótka" z Dundee spotyka się w CZWARTKI w godzinach 19.00 - 21.00.. Teraz wspólnota AA jest na pierwszym miejscu.W planie: otwarty miting rocznicowy, mitingi zamknięte Al-Anon, AA, zabawa do białego rana..

Bez zmian jest to, że mitingi otwarte są w każdy 2-gi i 4-ty CZWARTEK miesiąca.

Post został pochwalony 0 razy: Powrót do góry: .. Po 6 tygodniach terapeuta zapytał mnie: czy ty tego nie widzisz?. - pytanie do uczestników o propozycje dodatkowych tematów.. Poczułem się wolny.. Cenne będa Wasze wrażenia, spostrzeżenia, uwagi.. Nic dodać, nic ująć.Uroczysty miting rocznicowy, jak co roku upłynął w ciepłej, serdecznej i bardzo przyjaznej atmosferze.. Tematy ułożone są chronologicznie, zgodnie z tokiem książki, co może ułatwić odnalezienie fragmentu odpowiadającego tematowi.Dawno, dawno temu, na mityngu w moim mieście pojawił się alkoholik, Polak, od bardzo dawna mieszkający zagranicą, który nigdy wcześniej nie zetknął się polską wersją AA.. Nie możesz pisać nowych .Zapraszamy serdecznie na Miting Rocznicowy do Osieczan z okazji 18-tej rocznicy powstania grupy AA w Osieczanach.. o godz. 18.00., a o godz. 17.00 poprzedzony zostanie Mszą św. Ula napisał/a: Ja troche sie denerwoje : .. Ula, wiem jak to jest, co prawda nie robilem uroczystego mityngu ani na rok ani dwa, dopiero trzecią rocznicę uczcilem uroczyście i musze .Pierwszą rocznicę obchodziłem we Wspólnocie AA, Miting, Przyjaciele, życzenia, tort, świeczka, płomień nadziei na lepsze jutro, byłem zachwycony tym wszystkim.. Moja droga do wspólnoty 3.. Tematy są w większości cytatami z książki "12 Kroków i 12 Tradycji" lub myślami przewodnimi jej akapitów..

Byłem zły na niego, na całą grupę, nie wiedziałem o co im chodzi.Co to jest miting AA?

XX wieku.. Historia powstania Grupy.. "Beczka Nadziei", bo takUwagi: Jesteśmy internetową, polskojęzyczną grupą AA, działającą mailowo na zasadach zamkniętego mityngu AA.. Kroki 1-3, 4-5, 6-7, 8-9, 10-12 (tak jest najczęściej praktykowane, bo się łączą merytorycznie).. Czasami rodziny mówią, że ich bliski nadal funkcjonuje w sposób patologiczny, bo picie alkoholu zastąpił chodzeniem na mityngi.. szukasz więcej informacji na temat innych Grup AA w Szkocji:Anonimowi Alkoholicy (AA, ang. Alcoholics Anonymous) - dobrowolne, samopomocowe grupy osób uzależnionych od alkoholu etylowego, tworzone w celu utrzymania trzeźwości własnej i wspomagania innych alkoholików w jej osiąganiu.Podstawą filozofii AA jest dwanaście kroków AA.. Na dzień 1 stycznia 2013 roku General Service Office of Alcoholics Anonymous (Główne Biuro Służb AA, w .Mam do Was prośbę: czy moglibyście w paru słowach opisać nowej osobie, jak wyglada miting DDA i ew. praca na programie 12 Krokow.. Spis zawiera informacje na temat 3015 mityngów w 2182 lokalizacjach.Informacja szeptana: - wiesz, on jest trzeźwy, tylko dzisiaj…, dostał pracę, wyjechał, ale jest OK; - za tydzień miting rocznicowy będzie w…, warto pojechać….. Istnieje wyłącznie dzięki Grupie AA Praca z innymi jako część pracy Dwunastego Kroku, która wychodzi z inicjatywą pomocy alkoholikom, którzy nadal cierpią.Wysłany: Wto 16:01, 03 Kwi 2012 Temat postu: tigermiau napisał: ło matko i córko - takie pogawędki po mitingu to jest dopiero ostra jazda bez trzymanki - nawet jak nieładna albo nieurodziwy - czasami mnie zastanawia lekkomyślność terapeutów zalecających nowicjuszom miting AA - pewnie znają A tylko z opowiadań wykładowców i z .Nie może być tak, że celem chodzenia na mityngi jest jedynie utrzymanie abstynencji, a nie trzeźwienie, poznawanie siebie, wewnętrzna przemiana..

9.Uroczysty miting rocznicowy, jak co roku upłynął w ciepłej, serdecznej i bardzo przyjaznej atmosferze.

Moje zdrowienie w NA.. - wypowiedzi uczestników.. Miting AA to inaczej spotkanie Anonimowych Alkoholików.. Aby przyłączyć się do grupy należy wysłać mail na powyższy adres, a następnie, korzystając z opcji "Odpowiedz" wysłać mail zwrotny, ponieważ przycisk "Dołącz" wysyłany przez Google w wiadomości nie działa.Plik 144.tematy.mityngow.12.krokow.doc na koncie użytkownika xmarcin_30x • folder 144 tematy na miting AA • Data dodania: 1 lut 2011Na spotkanie AA (nazywane przez anonimowych alkoholików mityngiem) można przyjść w każdej chwili, na każdym etapie choroby, bez specjalnych przygotowań (warto nie pić tego dnia, .otwarty umysł, regularnie uczęszczali na mityn-gi AA, na których wyzdrowiali alkoholicy dzie-lą się doświadczeniem jak osiągnęli trzeźwość, a także czytali literaturę AA, która opisuje i mówi w szczegółach na czym polega program AA.. Jest to cykliczne, cotygodniowe spotkanie na które przychodzą alkoholicy (i nie tylko - na miting otwarty może przyjść również ktoś kto nie jest alkoholikiem, np. członek rodziny, terapeuta, lekarz), podczas którego alkoholicy dzielą się wiedzą i doświadczeniem na swojej drodze ze zdrowienia z…W moich okolicach ma powstać miting programowy, na razie jest to w powijakach.. Wróćmy jednak do mitingu, bo to dla mnie najbardziej istotna część tego wyjątkowego wieczoru.Temat: 12 Kroków (mityng spikerski) Platforma: Zoom Aby wziąć udział w mitingu kliknij na link bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania albo znajdź miting na platformie Zoom używając meeting ID: .. Członkowie AA zwykłe zwracają uwagę nowicjuszom, że tylko oni sami są w stanieJa troche sie denerwoje bo 26 mam miting rocznicowy i sie zastanawiam jak ja przemowie Ale mysle ze jakos sobie poradze:) Jacek - Czw 14 Sty, 2010 20:54..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt