Zenon wójcik charakterystyka

Pobierz

Bił syna i nie potrafił dać mu ciepła i miłości.Głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Opisywana przeze mnie postać - Zenon Wójcik by ł głównym i tytułowym bohaterem powieści dla młodzieży "Ten Obcy" autorstwa Ireny Jurgielewiczowej.. Natomiast jego matka umarła.Charakterystyka Zenka Wójcika.. Chłopiec chciał odnaleźć wujka Antka Janicę, by u niego zamieszkać.. Nie potrafiąc dłużej wytrzymać z ojcem, postanawia uciec, by odszukać swojego wujka Antoniego Janicę.Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Ojciec znęcał się nad nim i nie troszczył się o niego, uważając, że wychowanie syna za dużo kosztuje.Bohaterem książki pt.: ,,Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Zenek był wysoki i szczupły.. W domu brak było miłości i poczucia bezpieczeństwa.Zenek Wójcik - charakterystyka, Irena Jurgielewiczowa, Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".Zenek Wójcik był wysokim i szczupłym chłopcem.. Wygląd Zenka przedstawia się raczej marnie, jest wymęczony długą podr żą, brudny i ranny.. Zenek Wójcik jest postacią trudną do jednoznacznej oceny, lecz można śmiało powiedzieć, że wzbudza sympatię i ostatecznie rehabilituje się w oczach czytelnika, który mógł go potępiać za kradzież pieniędzy i jabłek, do której dodatkowo .Charakterystyka Zenona Wójcika..

Okaleczoną na szkle nogę ma opatrzoną brudnym bandażem.Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik to nastolatek pochodzący z Wrocławia.

Miał może czternaście, może nawet szesnaście lat.. jest Zenek Wójcik, szesnastoletni chłopak pochodzący z Wrocławia.. Wyglądał mizernie i. Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki pod tytułem "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Jego matka zmarła, zaś ojciec posiada warsztat samochodowy.. Był wychowywany przez ojca alkoholika, który nigdy nie zapewnił mu ciepła rodzinnego, miłości i bezpieczeństwa, ale wręcz przeciwnie, znęcał się nad synem.. Jego ociec był alkoholikiem i często bił chłopaka.. Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.. Jego matka zmarła, zaś ojciec posiada warsztat samochodowy.. Gdy zmarła jego matka ,chłopiec został skazany na wychowywania przez ojca.. Chociaż dzieci zaproponowały mu pomoc, on ją od razu odrzucił.Zenek Wójcik jest główną i tytułową postacią w książce Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten Obcy".. Najbliższą mu osobą jest wuj Antoni Janica, brat mamy.. Gdy po raz pierwszy znalazł się na wyspie w Olszynach wyglądał na zaniedbanego.Charakterystyka Zenka W jcika Zenek W jcik to tytułowy i gł wny bohater książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten Obcy".. Usposobienie cechy charakteru (przykłady z lektury).Kiedy go widzimy po raz pierwszy, Zenek ma około szesnastu lat, jest wysoki, ma czarne brwi i ciemne włosy..

Dlatego postanowił uciec z domu i odnaleźć swojego wujka ...Ten Obcy - charakterystyka Zenka Wójcika Zenek Wójcik miał około 14-15 lat.

Najbliższą mu osobą jest wuj Antoni Janica, brat mamy.. Pragnął więc spotkać swojego wujka, od którego mógłby otrzymać pomoc.. Chłopca poznajemy jako tajemniczego włóczęgę, który wyczerpany i głodny zasnął na wyspie odkrytej przez grupę przyjaciół.. Rodzic niestety wszystkie zarobione pieniądze wydawał na alkohol.. Zenek Wójcik to chłopiec szesnastoletni.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo .Zenek Wójcik - charakterystyka.. Jest wysoki i szczupły, bardzo sprawny fizycznie.. Dlatego Zenek uciekł z domu, by poszukać swojego wuja .. Powodem tego było to, że jego ojciec pił i znęcał się nad nim.. Jego obecność odkryli: Pestka, Ula, Julek i Marian - dzieci, które przebywały tam na wakacjach.. Zza maski nieprzystępności, ironii i dumy wyłania się zupełnie inny obraz Zenka Wójcika - wrażliwego, inteligentnego, samotnego i nieszczęśliwego chłopca, który jest zagubiony i tak naprawdę nie ma swojego miejsca na świecie..

Chłopak uciekł z domu, bo ojciec znęcał się nad nim.Charakterystyka postaci Zenka wójcika z książki ,,ten obcy'' z cytatami i 6 akapitów.

W czasie gdy toczyła się opowieść, miał on około 14-15 lat.. Jego obecność odkryły dzieci, które przebywały tam na wakacjach: Ula, Pestka, Julek i Marian.. Zenek Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. 'Ten Obcy" .. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.Charakterystyka Zenona Wójcika bohatera powieści "Ten obcy".. Jego matka nie żyła, a ojciec alkoholik nie interesował się synem.. Poleca: 86/100 % użytkowników, liczba głosów: 1039.. Jego matka zmarła wcześniej.. Ma szesnaście lat, kiedy pojawia się na wyspie.. Gdy poznajemy Zenka, wyglądem i zachowaniem przypominał życiowego rozbitka.Charakterystyka Zenka Wójcika ("Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej) - Charakterystyki - Bryk.pl Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Zenon Wójcik pewnego letniego dnia pojawił się na wyspie w okolicach Olszyn.. Dzieciaki zaproponowały mu, żeby został na wyspie, ale Zenek odrzucił pomoc.Głównym bohaterem lektury p.t.:?. Pochodził z Wrocławia.. Miał on około 14-15 lat, przed ucieczką z domu mieszkał we Wrocławiu..

Mieszkał we Wrocławiu z ojcem, matka zmarła wiele lat wcześniej.Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik to nastolatek pochodzący z Wrocławia.

Zanim przybył do Olszyn mieszkał we Wrocławiu z ojcem, który go bił i znęcał się nad nim.. Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.. .Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten Obcy" Zenon Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten Obcy".. Samotny, niekochany i z poczuciem odrzucenia, włóczy się po świecie w poszukiwaniu wujka.91% 43 głosy Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".. Mieszkał tam z mamą i ojcem, lecz po śmierci mamy uciekł z domu.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Pochodził z Wrocławia.. Mieszkał we Wrocławiu ze swoim ojcem.. Miał ciemne włosy i gęste, ładne brwi.Charakterystyka Zenona Wojcika z powieści "Ten Obcy".. Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Chłopak porzuca dom rodzinny, ponieważ umarła mu matka, a ojciec popada w alkoholizm.. Zanim przybył do Olszyn mieszkał we Wrocławiu z ojcem, który go bił i znęcał się nad nim.. Jest bardzo szczupły, wręcz chudy, a jego policzki są zapadnięte.. Uciekł z domu, gdyż ojciec jego nadużywał alkoholu, a matka nie żyła.. To właśnie przez niego .Charakterystyka Zenka Wójcika Głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Jest on półsierotą, jego matka zmarła, a opiekował się nim ojciec, który nadużywał alkoholu.. Mieszkał we Wrocławiu.. Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten Obcy"Charakterystyka bohatera lektury " Ten Obcy" ściągaj 5 80% 55 głosów Zenek Wójcik to tytułowy obcy z książki Ireny Jurgielewiczowej.. Był nieszczęśliwym nastolatkiem, ponieważ zmarła mu matka, a ojciec był alkoholikiem.. Gdy przybywa na wyspę nieopodal Olszyn jego twarz, szyja i ręce miały przykry, szarawy kolor, właściwy ludziom po długotrwałej podróży.Charakterystyka Zenka Wójcika ("Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej) Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Miał może czternaście, m. dodaj Dodaj wypracowanie Dodaj ściągę Zadaj pytanie zaloguj Zaloguj się, aby móc korzystać z tej opcjiCharakterystyka Zenka Wójcika z lektury 'Ten Obcy'.. Jego włosy były gęste i ciemne, a oczy były bardzo ciemne.. Gdy po raz pierwszy znalazł się na wyspie w Olszynach wyglądał na zaniedbanego.. Zenek Wójcik to główny i tytułowy bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej "Ten obcy"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt