Opisz zawód policjanta po angielsku

Pobierz

Strażak to fajny zawód.Napiszcie opis policjanta i jego pracy np. policjant to ważna postać w państwie dba o prawo .. itd żeby nie było za mało i nie widomo ile ma to być wszystko po angielsku możecie wrzucić do translatora ale tak żeby to było logicznie przetłumaczone .Policjant chwyta przestępców i on zwykle nosi uniform.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Przede wszystkim policjant przeciwdziała łamaniu prawa, dba o porządek publiczny.. Oprócz: .. opisz obraz rene magritte powielanie zabronione czytanie ze zrozumieniem o czystej formiePolicjant - opis zawodu Każdy funkcjonariusz po skończeniu specjalnej szkoły policyjnej zaczyna swoją służbę od najniższego szczebla.. Mam takie zadanie domowe.. Opisz ją .list po angielsku Przedmiot: Język angielski / Studia: 1 rozwiązanie: autor: zuzia22 27.1.2011 (13:43) Uczeń A Twój znajomy/znajoma z innego kraju mówiąca po angielsku dzwoni do Przedmiot: Język angielski / Studia: 2 rozwiązania: autor: kacha1989 12.3.2011 (18:11) PROSZĘ POMÓŻCIE Z podanych liter ułóż słowa po angielsku : 1.Angielskie słowo "zawód" (occupation) występuje w zestawach: Repetytorium - Rozdział 1 CZŁOWIEK Jobs, Oxford Excellence Matura Builder Matura Explorer Intermediate module 6 Dane osobowe, ubrania i dodatki, materiały Block 2 Unit 2 Social Science 2.3, 2.4 2. professionOpisz swój wymarzony zawód jako kelnerka, po angielsku + tłumaczenie.Bardzo proszę o pomoc, potrzebuje pilnie tego zadania na jutro..

Opisz zawód i jego cechy po angielsku szybko .

Do jego obowiązków może należeć również poszukiwanie osób zaginionych i ściganie poszukiwanych.proszę o opisaniu trzech zawodów po angielsku (i tłumaczenie po polsku) mogą być różne oprócz astronauty, piekarza,dentysty,fryzjera,lis tonosza.. OPISZ WYBRANY ZAWóD.. autor: edzia25 8.11.2010 (20:07) opisz po rosyjsku wygląd swojego pokoju bardzo szczegółwowo i proszę z Przedmiot: Język obcy / Liceum: 2 rozwiązania: autor: modesta 11.11.2010 (18:43) ROSYJSKI 1.. Aby nauka była łatwiejsza i bardziej przyjemna, dołączamy zdjęcia i wymowę.. Przedstawiamy nazwy ponad 170 zawodów w języku angielskim.. Z kolei, jeśli potrzebujemy skosić trawę (to mow the lawn), zatrudnimy ogrodnika.. 1 Zobacz odpowiedź WizzyPl WizzyPl Fire man is nice job.. Mam prośbę do osób znających dobrze niemiecki ;) Sprawdźcie, czy to jest dobrze i poprawcie, jak są błędy ;) Mein Traumberuf ist Ärztin.. Ich finde, dass dieser Beruf ist sehr interessant und schön.Mam takie zadanie z angielskiego: Opisz po angielsku wybrany zawód.. Trzeba napisać kilka zdań na każdy z tych zawodów.. Nie mam zupełnie głowy do tego.Zawody po angielsku: usługi budowlane, naprawcze, wytwórstwo.. Opisz ciekawe miejsce w anglii po angielsku minimum 80 słów DUŻO PKT Answer..

Opisz jakiś zawód np. policjanta, po angielsku oraz tłumaczenie do tego.

Z góry dzięki !/ praca na czwartek (27.09) / .. policja (policyjny) *oficer's* dzień zaczyna bardzo wczesny (wcześnie) w *moirning*.. Policjant jest uprawniony do posiadania broni, którą może użyć, ale tylko w przypadkach wymagających takiej interwencji.Zawody po angielsku, z wymową.. Gdy zepsuje się nam samochód (to have your car break down), zgłosimy się szybko do mechanika.. Proszę bardzo o pomoc.. Angielski !. Tylko do SPRAWDZENIA ;) Witam.. By wykonać prace budowlane (construction work), zatrudnimy (to hire) odpowiedniego specjalistę.Policjant - opis zawodu.. OPISZ WYBRANY ZAWóD.. Opisz zawód piłkarza w 10 zdaniach po angielsku.To akurat jest opis zawodu kucharza.Ale masz tu krótszy , tylko że to jest opis zawodu nauczyciela : ) : Teacher.. Język angielski.. Opisując osobę po angielsku będziemy brać pod uwagę wygląd zewnętrzny (external appearance), kształt twarzy (face shape), kolor oczu (eye color), cechy charakterystyczne (distinctive features), charakter (personality), nawyki (habits), rodzinę (family), pracę (work).. Znajdź jakąś ilustrację rodziny.. Angielski !. Naucz się i przetestuj znajomość słówek z tej kategorii.. Zaloguj się, aby dane Twojej nauki zostały zapamiętane.Opis znanej osoby po angielsku - wzór.. Question from @Kotmaja2010 - Szkoła podstawowa - Język angielski ..

Jak opisać osobę po angielsku?Opis stroju policjanta po angielsku.Medley.

opisać prosze wady zalety itp.Policjant opis Informacje o wybranym zawodzie (Policjant) O zawodzie policjanta Zawód policjanta stanowi jedną z bardziej intrygujących profesji na rynku pracy.. On otrzymuje (dostaje; rozumie) , je *beakfast* i idą do prac.opisz zawód policjanta po angielsku ^-^ - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. Do podstawowych zadań policji należy ochrona porządku publicznego, wykrywanie i walka z przestrzępczością, ściganie osób poszukiwanych oraz poszukiwania osób zaginionych.Opis osoby po angielsku to podstawa przy nauce języka angielskiego.. Opisz ciekawe miejsce w Anglii po angielsku minimum 80 słówopisz 5 zawodow po angielsku; Actor Doctor Fotballer Mauician Lawyer Zgłoś nadużycie.. He has dark hair and dark brown eyes.Opisz zawód piłkarza w 10 zdaniach po angielsku.. Możemy opisać siebie, a także inną osobę - na przykład możemy opisać przyjaciela.. Jestem płci zeńskiej więc proszę o damski zawód Prosze o pomoc.. Policjant jest funkcjonariuszem państwowym pracującym w policji.. - napisał w Języki obce: Witam..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt