Kochaj mnie tekst daj to głośniej

Pobierz

Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo.. Ref Kochaj mnie więcej chcę Jakby świat się kończył terazDaj to Głośniej - Książę.. #książę.Daj To Głośniej (w skrócie DTG .. "Kochaj mnie " - - - - .. Kochaj mnie, nie mów że Nasza miłość już umiera (2 x) Dziś miewam wiele myśli i zawahań I nie wiem sama, w którą stronę iść I nie chce Ci na pożegnanie machać Bo w moim sercu się nadzieja tli Będę za Tobą tęsknić Nasz związek był najlepszy Chyba że zmienisz zdanie I klękniesz na kolanie Ref.. Demo podkładu muzycznego karaoke.. .Aug 24, 2020Daj To Głośniej - "Kochaj mnie" Zwr 1 Nie przypominam sobie kiedy w ogień Ty szedłeś za mną w ciemno prosto w dym A teraz czas by to powiedzieć tobie Chce żebyś wyznał prawdę właśnie dziś Czy kochasz mnie po prostu I nie chcesz spalić mostu Czy będziesz walczył o nas Czy miłość ta skończona?. Wykonawca / Utwór: Daj To Głośniej » Kochaj mnie .. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!. : Kochaj mnie, więcej chcę Jakby świat się kończył terazTekst piosenki Daj To Głośniej: Kochaj mnie Nie przypominam sobie, kiedy w ogień Ty szedłeś za mną w ciemno prosto w dym A teraz czas by to powiedzieć tobie Chcę żebyś wyznał prawdę właśnie dziś Czy kochasz mnie po prostu I nie chcesz spalić mostu Czy będziesz walczył o nas Czy miłość ta skończona Kochaj mnie więcej Jakby świat się kończył terazDaj To Głośniej - Kochaj mnie Tekst piosenki Kochaj mnie Nie przypominam sobie, kiedy w ogień Ty szedłeś za mną w ciemno prosto w dym A teraz czas by to powiedzieć tobie Chcę żebyś wyznał prawdę właśnie dziś Czy kochasz mnie po prostu I nie chcesz spalić mostu Czy będziesz walczył o nas Czy miłość ta skończona Kochaj mnie więcejDaj To Głośniej - Jeszcze raz TEKST Rozkochaj mnie jeszcze raz Niech się zatrzyma czas Patrz na mnie jakbyś chciał mnie pożreć Rozkochaj mnie jeszcze raz Ja wiem, że radę dasz Oboje wiemy, że to..

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Opcje odtwarzania Odsłuchiwane w… Przełącz urządzenie Spotify .Kochaj mnie - Daj To Głośniej, tylko w empik.com: 3,99 zł.. Kryj się, kryj!Cześć !SUBSKRYBUJ UDOSTĘPNIJ SKOMENTUJ ZOSTAW ŁAPKĘ ☆ Ścieżka dźwiękowa, nie jest moją własnością, i nie roszczę Sobie do niej żadnych praw autorskich.. Polityka prywatności;Jul 29, 2021Opłata SMS'em za wybrany utwór.. Powrót.. Cena utworu: .. Daj To Głośniej » Kochaj mnie.. Sowieci!. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Lecz mimo wszystko kochaj mnie Widzę, że ty czujesz miętę, Chyba też tak mam Kiedy jesteś blisko przy mnie Znika cały świat Nie odchodź Przy mnie teraz mocno trwaj Chcę tylko ciebie, Masz mieć ze mną raj Widzę, że ty czujesz miętę, Chyba też tak mam Kiedy jesteś blisko przy mnie Znika cały świat Nie odchodź Przy mnie teraz mocno trwajDaj to głośniej - Kochaj mnie .. 175 .. Podkłady muzyczne Aranże Jak zamawia .Sep 9, 2021Dec 26, 2021Opłata ON LINE za wybrany utwór.. Odtwarzanie przez Spotify Odtwarzanie przez YouTube.. Podkłady muzyczne Aranże Jak zamawia .Aug 23, 2020Wybacz, kochaj, nie pielęgnuj focha Nie bądź kobra i po plecach podrap Wieczni chłopcy, mocnych wrażeń łowcy W domach grzeczni są i słuchają swoich żon Wy chłopaki jak te ptaki wyfruwacie w świat Ale szybko powracacie, niosąc róży kwiat Wybacz, kochaj, nie pielęgnuj focha Nie bądź kobra i po plecach podrap Wieczni chłopcy, mocnych wrażeń łowcyToggle navigation..

Fi...Mocno trwaj Chcę tylko Ciebie Masz mieć ze mną raj (2 x) Kobieta często zmienia się, Ty wiesz i o tym I nie łudź się, że przejmiesz ster Zapewniam, że Ty ze mną możesz mieć kłopoty Lecz mimo wszystko kochaj mnie Ref.

Powrót.. Demo podkładu muzycznego karaoke.. Przeczytaj recenzję Kochaj mnie.. Adam Begier , 08 Czerwiec 2021 23:22.. W celu uzyskania kodu umożliwiającego pobranie tego podkładu muzycznego MP3 Wyślij sms'a na numer telefonu 79624 o treści: .. Daj To Głośniej » Kochaj mnie.. Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.. Wielkość pliku MP3: 8.03 MB.. Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt