Sprawdzian ania z zielonego wzgórza

Pobierz

2010-02-10 16:27:52ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału "Anne of Green Gables" Tłumaczyła z j ęzyka angielskiego R. Bernsteinowa .. Podobne działy.. małżeństwem.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2. test z lekturyBędziesz miał/a z niej sprawdzian?. 6.Kto ofiarował dziewczynce sukienkę z .Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza - test.. poleca 80 % 3765 głosów.. 3.Jakim przezwiskiem Gilbert nazwał bohaterkę.. (imiona i nazwisko).. 2.Na jaki kolor dziewczynka zafarbowała sobie włosy.. Skomentuj.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. anuluj.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Odpowiedz.Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. ZDUMIENIE PANI MAŁGORZATY LINDE Dworek pani Małgorzaty Linde stał w tym wła śnie miejscu, gdzie wielki go ściniec,Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.. Szukaj.. Miłego rozwiązywania!.

... em mamy to jako sprawdzian w szkole.

Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .1) Jak nazywa się autorka powieści ?. Akcja trwa długo (6 lat), występuje wielu bohaterów, narrator jest wszechwiedzący, a przede wszystkim - jest wiele wątków (np. wątek przyjaźni Ani z Dianą, znajomości z Gilbertem, nauki Ani w szkole, domowego życia Ani z Marylą i Mateuszem).Szczęśliwe chwile na Zielonym Wzgórzu mijały szybko.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Bartosz 02 marca 2020 Małolaty nie pisać bo się ucze.. Dorota 5 lat temu.. Tam tez uczył się Gilbert.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. Ile lat miała Ania, gdy przybyła na Zielone Wzgórze?. Rozwiąż test i sprawdź!. Dziewczyna bardzo chciała zostać nauczycielką,.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.True: Ania polubiła Mateusza od pierwszego wejrzenia, Maryla i Mateusz chcieli zaadoptować chłopca, Ania chciała studiować, Gilbert próbował kilka razy przepraszać Anię, Pani Linde znana była z tego, że zawsze mówi to , co myśli, Ania bawiła się w wymyślanie nowych nazw, Mateusz chorobliwie wstydził się obcych kobiet i dziewcząt, False: Diana Barry była szczupłą .ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.docPlik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Ania z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) Następne wideo..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza rozgrywa się w II połowie XIX wieku.Dzięki lekturze kolejnych tomów powieści z serii o Ani Shirley można wywnioskować, że opisane wydarzenia przypadają na lata .. Hubert 02 marca 2020 Wy dziwni jesteście czemu nazywanie się kupa.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .test ze znajomoŚci lektury pt. "ania z zielonego wzgÓrza" l. m. montgomery Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Udostępnij.. W związku z tym podjęła naukę w Charlottetown.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą ..

Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Jakie moga byc pytania na sprawdzianie z polskiego kl.6 z lektury ania z zielonego wzgórza?

Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieTest ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Test składa się z 12 pytań.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281740.. Kim byli względem siebie Mateusz i Maryla?. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Lektury szkolne.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Film oparty na klasycznej powieści L.M.. 9475 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Narratorem lektury pt. Ania z zielonego wzgórza jest główną bohaterką Podkreśl właściwą odpowiedź: [STANDARD WYKORZYSTYWANIE WIEDZY W PRAKTYCE] PRAWDA FAŁSZ 7.Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?.

Ogólna wiedza literacka ...Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.

5.Ania nie lubiła swojego imienia,o jakim imieniu marzyła.. Ania doroślała i musiał zacząć poważnie myśleć o przyszłości.. Rozpocznij test.. "Ania z Zielonego Wzgórza" - najważniejsze momenty, test dla sprawdzenia wiadomości.. Kupcia 02 marca 2020"Ania z Zielonego Wzgórza" to tekst: [STANDARD KORZYSTANIE Z INFORMACJI] a)poetycki b) literacki c) publicystyczny 6. czekaj co.. Powieść rozpoczyna się na samym początku czerwca w słoneczne popołudnie, gdy o wpół do czwartej Małgorzata Linde dostrzega jadącego na wozie Mateusza Cuthberta.Posłuchaj całości: Tytuł: Ania z Zielonego Wzgórza Autor: Lucy Maud Montgomery Współ.Gatunek literacki Ania z Zielonego Wzgórza to powieść.. Treść .ania z zielonego wzgórza dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lekturyAnia z Zielonego Wzgórza .. My dzisaj mamy sprawdzian z tego pozdro..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt