Przeczytaj artykuł i do każdego zdania dobierz pasujący fragment tekstu

Pobierz

Uwaga: jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu tekstu.. Dobierz właściwy nagłówek (A-H) do każdego fragmentu tekstu (4.1.-4.7.).. Zaznacz P, jeśli zdanie jest prawdziwe, lub F, jeśli zdanie jest fałszywe.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Do każdego podpunktu napisz po jednym pasującym zdaniu.. Poziom rozszerzony 2021.. Przepisz zamieszczone pod nim zdania do zeszytu.. dopasuj właściwy tekst.. 16.06.2022 o 12:27 rozwiązań: 4; stara_donica Biologia Opisz doświadczenia: Oddychanie tlenowe i beztlenowe 14.06.2022 o 18:49 rozwiązań: 0Rozwiązania zadań najpopularniejszych podręczników szkolnych z fizyki, matematyki, chemii, geografii, biologii, angielskiego i wielu innych.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Un arte exigente - Sztuka wymagająca poświęceń B. Variantes desconocidas - Nieznane wersjeWykresy zdań - zadanie Narysuj wykres i nazwij części zdania.. Do każdego akapitu dobierz zdanie z listy A-F, które najlepiej oddaje treść danego akapitu.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Dokonaj analizy logiczno - gramatycznej zdania (forma pytania na maturze).. 250 wizyt.. Nowe; Ostatnio rozwiązane; Nierozwiązane; Popularne; Deidre<3 Historia Porównaj faszyzm, nazizm, komunizm STAWIAM PIWO ZA POMOC 16.06.2022 o 13:34 rozwiązań: 0; Visoji Matematyka Chodzę do klasy 6, help me!.

Przeczytaj zamieszczony fragment tekstu.

A. Tabelę w edytorze tekstu można wstawić lub .. Przeczytaj tekst a-e i pytania 1-4.. Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C), oraz zdania go dotyczące (4.1.-4.4.).. Dziś chcę pokazać Wam jak korzystać z dobrodziejstwa jakim jest prasa.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Pytania .. Do każdego zdania (4.1.-4.4.). Apr 27, 2021Przeczytaj tekst.. Następnie wymień się zdaniami z partnerem i rozwiń je.. 10.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wpisz rozwiąza Odpowiedź na zadanie z Egzamin maturalny Język Francuski.. oraz zdania go dotyczące (4.1 .Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Jeden tekst nie pasuje do żadnego pytania.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. dopasuj właściwy tekst.. Oliwia102006 @Oliwia102006.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: 1.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. Jeden tekst nie pasuje do żadnego pytania.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie ..

Jedno zdanie nie pasuje do żadnego tekstu.

0 głosów.. Gotowe rozwiązanieOceń prawdziwość każdego zdania.. W poprzednich wpisach podpowiadałam jak uczyć się z filmem oraz z piosenkami.. oraz zdania go dotyczące (4.1 .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 8x=3000g /:8. x=375gPrzeczytaj tekst.. Fragment: J'ai .Przeczytaj tekst.. Z góry dzięki ;).. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Do każdego zdania (4.1.-4.4.). .Przeczytaj ogłoszenia.. Question from @Jaga0203 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiDo każdego pytania dobierz tekst w którym znajdziesz odpowiedzi na nie.. Sprawdzenie tekstu pod kątem ewentualnych błędów ortograficznych, stylistycznych, interpunkcyjnych lub innych.. Następnie odpowiedz na pytania.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Do każdego pytania dobierz tekst w którym znajdziesz odpowiedzi na nie.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wiem, że ten sektor powoli odchodzi do lamusa i wszyscy przerzucamy się na e-produkty, ale czuje, że w .Jun 16, 2022Pomóż rozwiązać zadania domowe.. Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C), oraz zdania go dotyczące (4.1.-4.4.)..

Do każdego z nich dobierz odpowiednie zdanie (A-G).

Obok każdego z nich napisz, czy może być wnioskiem z tekstu (TAK LUB NIE) "Wprowadzenie nowych, bardziej czułych metod diagnostycznych (PCR) pozwoliło wykazać, że zarówno w populacji osób zdrowych, jak i chorych z zakażeniami dróg oddechowych rzeczywisty odsetek osób zakażonych drobnoustojem .Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Napisz opowiadanie składające się z 10 zdań i dobierz dowolny pasujący fragment utworu muzycznego.".. Napisz artykuł; Pana Tadeusza;Chcąc uczyć się angielskiego, czy jakiegokolwiek innego języka warto mieć na uwadze różne metody przyswajania wiedzy.. Przeczytaj teksty (A-C).. TAJNY PROTOKÓŁ DO PAKTU RIBBENTROP-MOŁOTÓW W razie zmian terytorialnych i politycznych na obszarach .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj zdanie egzaminacyjne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt