Test z angielskiego podróżowanie i turystyka

Pobierz

Ludzie lubiący podróżować powinni nieustannie szlifować swój angielski, gdyż może okazać się niezbędny w wielu sytuacjach.. Jest on językiem międzynarodowym, a więc umożliwia swobodne porozumiewanie się z ludźmi w niemal każdym kraju.Baza 295 słówek i wyrażeń z kategorii `Turystyka i podróże`.. Rozpocznij testLongman - Podróżowanie turystyka Unit 8 słówka; Longman - Podróżowanie turystyka Unit 8 słówka, test z języka angielskiego Słówka z działu 8.Start studying Angielski UNIT 8 PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKA.. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.Aktualna kategoria: Nauka » Język angielski » Słówka - testy.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: Zapraszam do rozwiązywania :)Turystyka i podróże po angielsku (zdjęcia i wymowa) - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego zdania.. 1 Uzupełnij zdania, wybierając odpowiednie wyrazy z ramki.. podróżowanie i turystykaPlik ZAKUPY I USŁUGI PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKA.doc na koncie użytkownika english23 • folder TESTY ANGIELSKI DO GIMNAZJUM - LONGMAN REPETYTORIUM • Data dodania: 2 wrz 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik Rozdział 8 Podróżowanie i Turystyka.jpg na koncie użytkownika nadziax16 • folder Repetytorium z angielskiego • Data dodania: 15 lut 2013Podróżowanie i turystyka..

przyczepa mieszkalnaSłówka z działu podróżowanie i turystyka.

Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. Zestaw: "Podróżowanie i turystyka" Statystyki zestawu: Ocena: 10 Zagłosowało: 1 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Izabela B (wynik: 55 %) Natalia Król (wynik: 0 %) Anna .ANGIELSKI, PEARSON EDUCATION, test 8 podróżowanie i turystyka.. Learn vocabulary, terms, and more with flashcards, games, and other study tools.Kultura, podróżowanie i turystyka Test: Podróżowanie i turystyka - słówka z New Exam Builder Pełny zestaw słówek z 6.Podróżowanie i turystyka Oxford Excellence for maturaŚrodki komunikacji - Unit 8 (Podróżowanie i turystyka) Zakwaterowanie - Unit 8 (Podróżowanie i turystyka) Podróże zagraniczne - Unit 8 (Podróżowanie i turystyka) /english economy vocabulary.. Ta strona korzysta z plików cookie.. 2 We have some time to buy souvenirs in the _____ shop.Angielski w podróży przydaje się nam za każdym razem, gdy odwiedzamy inne kraje.. Ebook "Zawód: Korepetytor" .Podróżowanie i turystka - kartkówka z angielskiego dla klasy III gimnazjum.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Fioletowy/bordowy longman.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Podróżowanie i turystyka - słówka.

Z nami przygotujesz się do matury lub innego egzaminu, zaglądnij na Gettin' English.Test pobrany z testyourenglish.pl Podróżowanie i turystyka - słówka Przetłumacz podane słówka związane z podróżowaniem i turystyką na język angielski.Język angielski - ucz się angielskiego razem z nami!. Poziom: Beginner.. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.Start studying Angielski: podróżowanie i turystyka.. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.. breed crime Pory roku po angielsku Dersim Wypadki - Unit 8 (Podróżowanie i turystyka) angielskie słowka religia system polityczny wielkiej .Podróże i turystyka po angielsku - najważniejsze słówka angielskie.. Filmy.. Test rozwiązano 8687 razy.. 0 pytań Język angielski Madzia-ja.. Materiały do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego.Repetytorium z angielskiego • Testy • pliki użytkownika nadziax16 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Funkcje Znajomość Przedmiotu i Stopień Pewności.jpg, Funkcje Zachowania Społeczne; Interakcja.jpg• podróżowanie i turystyka • szkoła Egzamin maturalny z języka angielskiego Wersja dla egzaminującego Rozmowa wstępna ok. 2 minut Pytania dla egzaminującego człowiek • Are you a sociable person?. Średni wynik: 59,92 %.PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKA; PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKA, test z języka angielskiego Dosyć prosty teścik na poziomie gimbazy, warto się przetestować ;).Podróżowanie i turystyka 1; Podróżowanie i turystyka 1, test z języka angielskiego Słownictwo z zakresu turystyki i podróży..

Katalog testów Słownictwo Słówka Podróżowanie i turystyka - słówka.

Test diagnostyczny z angielskiego.. Przetłumacz podane słówka związane z podróżowaniem i turystyką na język angielski.. zakupy i usługi angielski matura ustna angielski zwroty miesiące po angielsku podstawowe zwroty po angielsku slang angielski angielski biznesowy zwroty napastnik w futbolu 1000 słów angielski przymiotniki po angielsku szlifuj swój angielski w załączeniu przesyłam po angielsku matura .Matura z angielskiego 2020; ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt