Przykładowy opis obrazka niemiecki

Pobierz

Opis taty po niemiecku.. Nauka sformułowań może odbywać się w obie strony, tzn. z niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki.Oto przykładowe opisy osoby po niemiecku: Opis siebie po niemiecku - chłopak.. Nazywam się Fabian i mam wspaniałą rodzinę.. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.. [LINK]Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Witam bardzo proszę o opisanie tego pokoju po niemiecki ale na poziomie 1-2 klasy gimnazjum.liniatura do zapisania opisu przez dziecko.. Zgromadzone w specjalnym zbiorze fiszek zwroty pozwolą bez kłopotów opowiedzieć o tym, co znajduje się na danym obrazku.. Czas trwania tej części egzaminu nie powinien przekraczać 4 min.. Opis przyjaciółki po niemiecku.. J ak wiemy matura ustna z języka obcego od roku 2012 ma nieco inną formę.. Matury już w pełni.. in der linken unteren Ecke - w lewym dolnym rogu.Nic nie szkodzi!. Opis przyjaciela po niemiecku.. in der linken oberen Ecke - w lewym górnym rogu.. Opis siebie po niemiecku - dziewczyna.. Opis dziadka po niemiecku.. Ein Teppich ist eine blaue Farbe.OPIS OBRAZKA I ODPOWIEDŹ NA TRZY PYTANIA.. Opis przyjaciółki po niemiecku.. Auf dem Bild / Foto wurde gezeigt, dass.. - na obrazku / zdjęciu zostało pokazane, że ….Opis obrazka po niemiecku przykład 2. links/auf der linken Seite - na lewo/po lewej stronie.. W tej sekcji chcemy Cię przygotować do zadania 2, które wymaga od zdającego przede wszystkim zwięzłego przekazu informacji..

Wiedza o kulturze.Opis obrazka po angielsku: obrazek 4.

Mam jednego brata.. Przykładowe opisy obrazka wraz z tłumaczeniem Opis obrazka po niemiecku - wzór nr 1. links/auf der linken Seite - na lewo/po lewej stronie.. Na początku warto podać co jest zaprezentowane na zdjęciu / obrazku, jaki jest tytuł, kto jest autorem, ewentualnie kiedy zostało ono zrobione: Das Bild / Foto zeigt … - obrazek / zdjęcie pokazuje….. Opis babci po niemiecku.. Opis nauczyciela po niemiecku.. Opis sławnej osoby po niemieckuPoniżej znajdziecie przykładowe opisy po niemiecku: Opis osoby po niemiecku.. (2L - dwuliniowa lub 3L - trzyliniowa) Jeśli na arkuszu z ćwiczeniem zabraknie miejsca do pisania, możesz wydrukować dodatkowy czysty arkusz z liniaturą (kliknij, by pobrać: 2L // 3L ).. - Ona ma niebieskie oczy Er ist dünn.. Opis mamy po niemiecku.. Fiszkoteka to idealne miejsce np. aby opanować opis drogi po niemiecku.. W rogu stoi kwiatek/roślina.. in der linken unteren Ecke - w lewym dolnym rogu.Opis obrazka w języku niemieckim - zwroty i scenariusze rozmowy.. in der linken oberen Ecke - w lewym górnym rogu.. poleca 85 %.. Opis dnia po niemiecku Opis wakacji po niemiecku Opis pokoju po niemiecku Opis domu po niemiecku Opis mieszkania po niemiecku Opis obrazka po niemieckuOpis pokoju po niemiecku.. W tej sekcji dostępne są następujące materiały do wydruku: Opisz obrazek: Na łyżwach.Edgar Degas, the Dance Class II..

Nauka angielskiego z Gettin ...Opis pokoju z obrazka.

Opis przyjaciela po niemiecku.. Zadanie opisania obrazka w języku niemieckim jest standardowym punktem wielu egzaminów językowych: matury, międzynarodowych certyfikatów, czy też brytyjskich egzaminów GCSE sprawdzających znajomość języka niemieckiego.. NIemiecki!. Opis siebie po niemiecku - chłopak.. Opis siebie po niemiecku - dziewczyna.. Nazywa się Basti i jest bardzo zabawny.. Opis kolegi po niemiecku.. Przydałaby się jeszcze jedna cecha i wygląd po niemiecku będzie nasz => geduldig - cierpliwy .. - Ona jest ciemnej karnacji.. To jest właśnie mój pokój Dodaj koniecznie w komentarzu jedno zdanie, które opisuje mój pokój po niemiecku .prosze o opis obrazka po niemiecku na ktorym sa znajduja sie ;(7 zdan potrzebuje) Na obrazku znajduja sie dwie kobiety i dwoch mezczyzn jedna z kobiet stoi przy oknie druga siedzi na podłodze, jeden mezczyzna lezy i czyta ksiazke obok łozka leza ksiazki i buty pod łozkiem a drugi siedzi na fotelu i czyta gazete, na podłodze lezy pies rozwniez poza tym w pokoju (pomieszczeniu) ktorym sa .Przykładowy opis pokoju..

Jutro maturzyści zmierzą się z maturą pisemną z języka niemieckiego.

- Aga ma czerwone włosy.. Wystarczy tylko kliknąć "rozpocznij naukę" i przejrzeć zebrany materiał.Opis wyglądu po niemiecku.. Nie mam siostry.Opis wypadku drogowego.. POMOCY !. Nie bez powodu warto pochylić się nad tym zagadnieniem podczas takich zajęć, jak na przykład korepetycje niemieckiego online.Opis obrazka po niemiecku - die Bildbeschreibung.. Potrzebuje 15 zdań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt