Lekturowy test o psie który jeździł koleją

Pobierz

1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Przewiń.Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010Preview this quiz on Quizizz.. Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Zawsze trafiał tam, gdzie chciał.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Pytania i odpowiedzi do lektury O psie, który jeździł koleją (.. test znajomosci lektury o psie ktory jezdzil .. (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) .. O psie, ktory jezdzil koleja Test.. ID: Language: Polish School subject: Edukacja wczesnoszkolna Grade/level: 1-3 Age: 7-9 Main content: Czytanie ze zrozumieniem Other contents: LEKTURA Add to my workbooks (1)Streszczenie szczegółowe.. Część 1. zadania sprawdzające ?. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.. Gdzie toczy się akcja książki?. 2012 Przeczytaj recenzje O psie, ktory jezdzil koleja Romana .O psie, ktory jezdzil koleja Test z lektury dla szkoly podstawowej.Cwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4. we Włoszech..

Lekturowy test: O psie, który jeździł koleją.

Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Brakuje odpowiedzi.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Przekonaj się, rozwiązując nasz quiz.. Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.. Ta prawdziwa historia stała się kanwą opowieści, którą napisał Roman Pisarski.. Zawiadowca, mający troje dzieci (Gina, Roberto i Adele) mieszka w mieście Piombino, a pracuje w miasteczku Marittima.. by beata_swierczewska_78524 .Katarzyna Kreft-Szumilas.. 23,5 KB) Podglad tresci.Test z tresci lektury o psie ktory jezdzil koleja O psie, ktory jezdzil koleja Romana Pisarskiego - Empik: 13 Wrz.. Lekturowy test: O psie, który jeździł koleją.Test sprawdzający znajomość lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją".. 3) Kto nazwał psa Lampo?Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w .Test wiedzy na temat lektury "O psie, który jeździł koleją".. Pobrań.. Lekturowy test: O psie, który jeździł koleją.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Książka o psie który jeździł koleją na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

fot.Lekturowy test: O psie, który jeździł koleją.

0%Test sprawdzający znajomość lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją" Imię i nazwisko klasa Podkreśl właściwe O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Marta - Merlin.pl O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Marta Zawłocka.. Historia opowiedziana w utworze jest: · zdarzyła się naprawdę.Zobacz quiz: O psie, który jeździł koleją.. Czy utwór jest oparty na faktach?a) pies miał pręgi na grzbiecie, które przypominały błyskawię b) pies miał jedno ucho większe od drugiego c) pies miał zawieszoną na szyi latarkę d) pies była czarnego koloru O psie, który jeździł koleją -test z lekturyPlik test.doc na koncie użytkownika aga.jaska • folder O psie, który jeździł koleją • Data dodania: 4 lip 20122. test sprawdzajacy z lektury o psie ktory jezdzil.. beata_swierczewska_78524.. z lektury dla szkoly podstawowej.O psie ktory jezdzil koleja LEKTURY pliki .W latach 50. ubiegłego wieku żył we Włoszech wyjątkowy pies.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. Ta historia wydarzyła się we Włoszech, jest opowieścią o psie, który jak prawdziwy turysta potrafił podróżować koleją sam, po wielkim kraju.. Zaloguj sie aby ocenic lub skomentowac publikacje.test znajomości lektury o psie który jeździł koleją.pdf (22 KB) Pobierz..

Sprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.

Pewnego dnia na stacji Marittima w środkowych Włoszech czekano na pociąg z Turynu.Zaznaczaj prawidłowe odpowiedzi!O psie, który jeździł koleją - opracowanie - YouTube.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury O psie, który jeździł koleją, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Rozpocznij test.. Chociaż ta opowieść jest dziwna, wydarzyła się naprawdę.. Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją".Rozwiąż test: O psie, który jeździł koleją: Roman Pisarski: Rozwiąż test: Dynastia Miziołków: Joanna Olech: Rozwiąż test: Janko Muzykant: Henryk Sienkiewicz: Rozwiąż test: Antek: Bolesław Prus: Rozwiąż test: Gloria victis: Eliza Orzeszkowa: Rozwiąż test: Dziewczynka z zapałkami: Hans Christian Andersen: Rozwiąż test: Brzydkie kaczątko: Hans Christian AndersenO psie, który jeździł koleją.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Data publikacji.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. To avoid this, cancel and sign in to .test sprawdzający z lektury o psie który jeździł koleją.pdf (22 KB) Pobierz..

O psie, który jeździł koleją - Test.

"O psie, który jeździł koleją" to książka opowiadająca o losach Lampo i ludzi, których spotykał na .Roman Pisarski "O Psie króry jeźdźił koleją" streszczenie.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Lampo, kundelek o niebywałych umiejętnościach - potrafił samodzielnie podróżować koleją.. rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.Test z lektury O psie,który jeździł kolejąSprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.. W jakim kraju rozgrywa się akcja utworu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt