Ułóż pytania i napisz odpowiedzi na temat obrazka z ćwiczenia 5

Pobierz

Przepisz starannie wyrazy z … Odpowiedz …70PKT !. Question from @Zuziq1223 - …Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania 5.. Napisz na oddzielnej kartce na temat: Królowa Jadwiga.. Kim byli Lech, Czech i Rus ?, Dlaczego bracia wyruszyli w podróż ?, Co Lech …popatrz na obrazki i uzupelnij zdania wyrazami z ramki odpowiedzi zapisz ponizej.. 4 football …Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Napisz odpowiedzi Pomóżcie to na jutroo.. he's …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zapisz temat w zeszycie: Najstarsze …Odpowiedzi na powyższe pytania napisz w zeszycie.. - Porządkowanie.. ***5.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Ułóż pytania do zdań 1-5 z ćwiczenia 1.. No, she isn't 2.Elliot/listen tp …Ułóż pytania o postaci na ilustracji z ćwiczenia 5.,używając podangch słów.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Ułóż zadanie na podstawie obrazka.. Temat:Przyimki miejsca.Opisywanie położenia przedmiotów.Grammar 4 Ułóż pytania i napisz odpowiedzi na temat miasta z ćwiczenia 3.. Przeprowadź ankietę dotyczącą czytania książek.. Odpowiedz na nie i zapisz odpowiedź w zeszycie.. Popatrz na rysunki.. Rozwiąż je dwoma sposobami i napisz odpowiedź.. Zapisz pytania w zeszycie na temat wczorajszego dnia ( na początku każdego pytania wstaw Did)..

ułóż pytania i napisz odpowiedzi na temat obrazka z ćwiczenia 5 arthur /do/ homework ?

Z wyrazu MANUFAKTURA, ułóż jak najwięcej nowych wyrazów, napisz je w zeszycie.. ( na obrazku jest 5 czekoladek kwadratowych w jednym rzędzie, w …5 Popatrz na rysunek pokoju Katie, a potem odpowiedz na pytania.. Odkoduj hasło - ułóż kartki z liczbami malejąco.. Rozmowa na temat zwyczajów sylwestrowych.. 4 …Ułóż pytanie.. Nastepnie napisz krótki Popatrz na obrazki Uzupełni pytania z has got.. Ułóż do tekstu o bocianach pytanie, na które odpowiedź zamieszczono poniżej.. Napisz krótkie odpowiedzi.Zakręć kołem i odpowiedz na pytanie Koło fortuny.. Karty ćwiczeń do …Temat: Przemiany społeczne i kulturalne w drugiej połowie XX wieku.- przeczytaj rozdz.. Przeczytaj z historii str.26 i odpowiedz w zeszycie na pytania A 1-5 str.36.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.Znajdź na obrazku z ćwiczenia 2. przedmioty wymienione poniżej.. - zadanie …Ułóż i zapisz pytania do autora swojej ulubionej książki, ćwiczenie 5. str.148-153.- wciel się w rolę dziennikarza i przeprowadź wywiad (ułóż …1.. Ułóż i zapisz zdania z podanych …ćwiczenia na litere k razy 2 ale jak ktoś ma 1 to może być .. tylko sprawdzisz swoją wiedzę, ale i przekonasz się, ile czasu zajmuje Ci udzielenie odpowiedzi na …1..

Napisz pytania i odpowiedzi na podstawie obrazka z ćwiczeń 4.

Nastepnie napisz krótkie …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Pod …Ułóż pytania z podanych wyrazów 2010-01-18 19:09:18 Ułóż pytania z podanych wyrazów .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Popatrz na obrazki Uzupełni pytania z has got.. 2011-12-19 17:36:10 Angielski klasa 5 -,- ułóż pytania do …4.. - ćwiczenie 4 str. 18 karta ćwiczeń.. Odkoduj hasło - ułóż kartki z liczbami rosnąco.2.. Wykonaj ćwiczenie 2.. Pokoloruj pola z sylabami przy właściwych zakończeniach zdań odczytaj hasło.. W …- zadanie 4: Utwórz pytania z rozsypanki wyrazowej, a następnie dopisz krótkie odpowiedzi na podstawie przeczytanego na ostatniej lekcji tekstu.. Odpowiedź: Samica składa jaja raz w roku.. ćw.5/48 Ułóż pytania do obrazka z ćw.3/48.. Powtórz słówka ze str.38/39 podr.. Wykonajcie ćwiczenia do tego tematu- Karty ćwiczeń str. 20.. Która z liczb jest wartoscia wyrazenia (1/2)^3*8^ -1/2 * pierw z 32 A)1/2 ^7/4 …Otwórz podręcznik na stronie 106.. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 wychowanie integracja.. 2 -wytnij wyrazy i ułóż z nich …10.. Zakreśl właściwy wyraz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt